Підвищення кваліфікації в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України

Завідувач кафедри педагогіки вищої школи, доктор педагогічних наук, професор Топольник Яна Володимирівна у період з 05.05.2021 р. по 31.05.2021 р. пройшла підвищення кваліфікації в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

За час проходження підвищення кваліфікації Топольник Я.В. поглибила рівень професійної компетентності шляхом оновлення та поглиблення теоретичних і практичних знань, умінь та навичок у викладанні дисциплін професійного спрямування за вибірковим блоком «Тьюторські технології» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи», удосконалила володіння сучасними методами вирішення професійних завдань, набула науково-педагогічного досвіду.

Підвищення кваліфікації передбачало вивчення організаційної структури Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України та освітніх програм підготовки здобувачів; вивчення навчальних модулів соціо-гуманітарного та професійно орієнтованого блоків відповідно до затвердженого навчального плану підвищення кваліфікації; участь у комплексному семінарі-тренінгу «Розвиток андрагогічної компетентності педагогічного персоналу для роботи з дорослими».

Щиро дякуємо директору ІПООД доктору педагогічних наук, професору, член-кореспонденту НАПН України Ларисі Борисівні Лук’яновій та доктору педагогічних наук, провідному науковому співробітнику відділу андрагогіки ІПООД Ользі Василівні Баніт за надану можливість підвищити рівень професійної кваліфікації. Бажаємо здоров’я, наснаги на нові перемоги на освітянській та науковій нивах та маємо надію на подальшу плідну співпрацю!