Онлайн-зустріч гарантів освітньо-професійних програм спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

29 липня 2021 року декан факультету гуманітарної та економічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Саяпіна Світлана Анатолоіївна взяла участь в онлайн-зустрічі гарантів освітньо-професійних програм спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Серед учасників також були: к.пед.н., доцент Т.В. Мотуз (Дніпровська академія неперервної освіти, м. Дніпро); д.пед.н, професор Н.О. Приходькіна (ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України); к.пед.н., доцент С.М. Щербина (Криворізький державний педагогічний університет). Модератором зустрічі виступила доктор педагогічних наук, професор Т.О. Дороніна (Криворізький державний педагогічний університет).

Колеги обговорили зміни, які необхідно внести до освітньо-професійних програм у зв’язку із ухваленням Державного стандарту вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки для другого (магістерського) рівня вищої освіти; визначили коло проблемних питань, які потребують свого обговорення у майбутньому, домовилися про подальшу співпрацю у визначеному напрямі.