Кафедра педагогіки вищої школи запрошує до публікації у фаховому збірнику наукових праць «Гуманізація навчально-виховного процесу»!

Збірник наукових праць «Гуманізація навчально-виховного процесу» ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» включено до переліку наукових фахових видань України в галузі «Педагогічні науки» в категорії «Б» (Наказ МОН від 29.06.2021 р. № 735.

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації серія КВ № 21279-11079ПР, видано 26.03.2015 р. Державною реєстраційною службою України).

Фахове друковане періодичне видання зареєстровано в базі даних Міжнародного Центру ISSN в Парижі, йому присвоєно ISSN 2077-1827.

Періодичність видання – 2 рази на рік (червень; грудень поточного року).

Містить наступні розділи: Вища школа; Історія педагогіки; Загальна школа; Початкова школа; Теорія виховання; Теорія навчання; Дошкільна педагогіка; Психологія; Соціальна педагогіка; Спеціальна педагогіка.

Більш детальна інформація за посиланням: