Кафедра педагогіки вищої школи запрошує на навчання до магістратури на 2021-2022 навчальний рік!

Якщо Ви бажаєте отримати затребувану професію на сучасному ринку праці, доєднатися до освітянської спільноти або розширити професійні можливості, тоді радо запрошуємо на навчання до магістратури кафедри педагогіки вищої школи ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» за освітньо-професійною програмою «Педагогіка вищої школи», після успішного завершення якої Ви отримаєте професійну кваліфікацію «Викладач закладу вищої освіти».

Професійні компетентності дозволять поглибити 2 блоки вибіркових дисциплін за напрямами «Основи андрагогіки» та «Тьютерські технології». Будемо раді бачити Вас серед наших здобувачів!

Зв’язатися з нами можна:

на сторінці facebook www.facebook.com/groups/kafedrapvsh