Публікація у ЗМІ щодо роботи кафедри педагогіки вищої школи зі стейкголдерами у 2020-2021 навчальному році

Протягом 2020-2021 навчального року науково-педагогічні працівники кафедри, здобувачі освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи», представники роботодавців брали активну участь у створенні та оновленні ОПП, організації та проведенні сумісних навчальних занять, наукових дослідженнях.

Якщо Ви бажаєте отримати затребувану професію на сучасному ринку праці, доєднатися до освітянської спільноти або розширити професійні можливості, тоді радо запрошуємо на навчання до магістратури кафедри педагогіки вищої школи ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» за освітньо-професійною програмою «Педагогіка вищої школи», після успішного завершення якої Ви отримаєте професійну кваліфікацію «Викладач закладу вищої освіти».