Участь в онлайн-вебінарі на тему «Інклюзія та інтернаціоналізація у середовищі вищої школи» (досвід Університету імені Масарика, Чехія)

Викладачі кафедри педагогіки вищої школи взяли участь в онлайн-вебінарі на тему «Інклюзія та інтернаціоналізація у середовищі вищої школи» (досвід Університету імені Масарика, Чехія) у межах проєкту «Зміна педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті», що був проведений д.пед.н., доцентом Ступак О.Ю.

Спікером було презентовано власний досвід участі у проєкті, визначено особливості інтернаціоналізації закордонного закладу вищої освіти та перспективи впровадження у практику роботи університетів України. Під час зустрічі був обговорений досвід Університету Масарика в програмах міжнародної, у тому числі онлайн мобільності, а також практика інклюзивної освіти. У ході дискусії викладачі обговорили можливості для міжнародної віртуальної студентської мобільності на майбутнє. Дякуємо Оксані Юріївні за надану можливість, корисну інформацію та комфортну атмосферу під час заходу!