Вітаємо Зі Світлим, З Днем Вишиванки!

Колектив кафедри педагогіки вищої школи щиро вітає всіх Зі Святом, З Днем Вишиванки!

Вишиванка - наш національний оберіг, що поєднує в собі мудрість поколінь, пам’ять віків і духовне багатство нації. Бажаємо миру та злагоди, здоров’я, радості, натхнення, позитивних емоцій та гарного настрою! Бережіть українське, Бережіть Україну!

Викладачі кафедри педагогіки вищої школи та здобувачки другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки 20 травня теж одягнули вишиванки, тим самим демонструючи не тільки її красу та унікальність, але й засвідчуючи свою приналежність до віковічної української культурної традиції!