19 травня 2021 року на кафедрі педагогіки вищої школи в дистанційному режимі відбувся науково-практичний семінар „Професійна діяльність викладача закладу вищої освіти у контексті сучасних змін освітньої галузі” у рамках проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції „Перспективні напрями сучасної науки та освіти”. Керівник секції − професор Я.В.Топольник.

У заході взяли участь викладачі та співробітники кафедри, стейкголдери: в.о.ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ) к.пед.н., доц. Бурцева Ю.О., директор Комунального закладу «Покровський педагогічний коледж» к.пед.н. Олійник О.І., директор Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Гусейнов С.Н., директор ДЗПО «Сіверський професійний ліцей» Стиранець В.І., завідувач відділення Слов’янського енергобудівного фахового коледжу (СЕБТ), викладач вищої категорії, фахівець-практик Турка В.М.; а також старший майстер в/н СБРЦПО імені П.Ф. Кривоноса, фахівець-практик Бондаренко Н.В., викладач-методист КЗ «Покровський педагогічний коледж», Мацокіна Н.Г., здобувачі освітньо-наукового та магістерського рівнів вищої освіти.

Під час онлайн-засідання були обговорені питання щодо впровадження сучасних технологій навчальної діяльності, організації професійної, освітньої та наукової діяльності викладачів, навчального процесу в дистанційному режимі, що особливо актуально в умовах розвитку сучасного суспільства. Учасники відмітили високий рівень організації заходу, вагомість проблем, що були розглянуті під час онлайн-семінару, та зазначили про необхідність проведення таких зустрічей для підвищення рівня ефективності організації освітнього процесу в сучасних закладах вищої освіти.

Дякуємо всім за участь в онлайн-конференції!

Бажаємо якомога більше професійних та наукових знахідок, творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої плідної освітньої та наукової діяльності!