Засідання дистанційного круглого столу зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, гарантами, представниками груп забезпечення ОНП ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Харківського національного педагогічного універси

13 травня 2021 року аспіранти кафедри педагогіки вищої школи ОНП «Освітні, педагогічні науки» Дзина Л.С., Іотковська М.О., Бєліков О.В., Тимошенко М.О., Карганова Н.Ю. та аспірант кафедри теорії і практики технологічної та професійної освіти ОНП «Професійна освіта» Бойко І.В. разом із науковими керівниками д.пед.н., проф., гарантом ОНП «Освітні, педагогічні науки» Саяпіною С.А., д.пед.н., проф. Топольник Я.В., к.пед.н., доц. Коркішко О.Г. та к.пед.н., доц. Сипченко О.М. взяли участь у засіданні дистанційного круглого столу зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, гарантами, представниками груп забезпечення ОНП ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди та ХГУ «Народна українська академія» на тему «Переваги і виклики змішаного навчання. Стратегії успіху в системі «здобувач-педагог-зацікавлені особи» у рамках проведення Дня науки – 2021.

Під час засідання учасниками було надано пропозиції щодо способів ідентифікування проблеми реалізації змішаного навчання; визначено загальні уміння і навички здобувачів, які важливо враховувати в організації змішаного навчання; наведено найбільш конструктивні освітні платформи; окреслено роль змішаного навчання у підвищенні якості вищої освіти. Висновки, новаційні методичні знахідки, пропозиції здобувачів вищої освіти рекомендовано використати в оновленні ОПП, ОНП ЗВО – учасників заходу у межах реалізації ідеї навчання через дослідження; організації заходів з апробації поточних результатів дослідження за галуззю знань 01 Освіта/Педагогіка між ДВНЗ ДДПУ, ХНПУ імені Г.С.Сковороди та ХГУ «Народна українська академія».

Присутні зазначили актуальність висвітленої проблеми на сучасному етапі розвитку освіти і науки та висловили побажання подальшої плідної співпраці з організації та проведення науково-практичних заходів.

Дякуємо за можливість взяти участь у роботі круглого столу та бажаємо колегам та здобувачам наснаги на нові звершення на освітянській та науковій нивах!