Стажування при кафедрі загальної педагогіки та андрагогіки фізико-математичного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

Викладачі кафедри педагогіки вищої школи у період з 09.03.2021 р. по 16.04.2021 р. пройшли стажування за індивідуальними програмами при кафедрі загальної педагогіки та андрагогіки фізико-математичного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (https://ddpu.edu.ua/pvs/index.php/pro-kafedru/pidvyshchennia-kvalifikatsii).

За час проходження стажування викладачі кафедри поглибили професійну та науково-методичну компетентність, набули нового досвіду та готовності щодо використання знань сучасних проблем педагогічної науки у процесі викладацької діяльності та при розв’язанні освітніх, наукових і професійних завдань, засвоїли нові підходи до якісної організації навчання здобувачів магістерського рівня вищої освіти, удосконалили вміння організовувати спільну зі здобувачами роботу в процесі дистанційного навчання, ефективно працювати в команді, приймати рішення, критично мислити, формувати soft skills здобувачів вищої освіти.

Щиро дякуємо в.о.ректора ПНПУ Сергію Миколайовичу Шевчуку та колективу кафедри загальної педагогіки та андрагогіки за надану можливість підвищити рівень професійної кваліфікації. Бажаємо здоров’я, наснаги на нові перемоги на освітянській та науковій нивах та маємо надію на подальшу плідну співпрацю!