Курси підвищення кваліфікації викладачів ДДПУ «Академічна доброчесність і наукова комунікація»

15 квітня 2021 року викладачі кафедри педагогіки вищої школи продовжили вивчення курсу підвищення кваліфікації викладачів ДДПУ «Академічна доброчесність і наукова комунікація».

Керівник курсу – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і практики початкової освіти Ішутіна Олена Євгенівна. Під час занять лектором були розглянуті питання щодо видів і функцій наукової комунікації, історії та сучасного етапу наукової комунікації, поняття відкритого доступу і відкритої науки, особливостей представлення наукових публікацій і профілю автора. Щиро дякуємо Олені Євгенівні за високий рівень якості викладання, ґрунтовне наповнення змісту занять та позитивну атмосферу спілкування. Чекаємо на наступну зустріч!