Засідання дистанційного круглого столу зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, гарантами, представниками груп забезпечення ОНП ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» та Харківського національного педагогічного універ

14 квітня 2021 року аспіранти кафедри педагогіки вищої школи ОНП «Освітні, педагогічні науки» Іотковська М.О., Дзина Л.С., Бєліков О.В. та аспірант кафедри теорії і практики технологічної та професійної освіти ОНП «Професійна освіта» Бойко І.В. разом із науковими керівниками д.пед.н., проф., гарантом ОНП «Освітні, педагогічні науки» Саяпіною С.А., д.пед.н., проф. Топольник Я.В. та к.пед.н., доц. Сипченко О.М. взяли участь у засіданні дистанційного круглого столу зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, гарантами, представниками груп забезпечення ОНП ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди на тему «Навчання через дослідження в процесі підготовки здобувачів третього освітньо-наукового рівня, галузь знань 01 Освіта/Педагогіка».

Під час засідання учасниками було надано пропозиції щодо конкретизації компетентностей дослідника, уведення відповідних модулів у наявних освітніх компонетах; створення єдиного дослідницького середовища; розширення середовища навчальних, дослідницьких комунікувань здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти до рівня міжрегіональної співпраці; організації заходів з апробації поточних результатів дослідження за галуззю знань 01 Освіта/Педагогіка між ДВНЗ ДДПУ і ХНПУ імені Г.С.Сковороди; уведення в освітню складову ОНП (з врахуванням побажань ініціюючої сторони) ОК «Методика дистанційного навчання», пропозиція Т.М. Собченко (ХНПУ), ОК «Екологія навчально-дослідницької взаємодії», пропозиція І.А. Хижняк, ОК «Науково-педагогічна комунікація», пропозиція С.А. Саяпіної (ДДПУ).

Присутні зазначили актуальність висвітленої проблеми на сучасному етапі розвитку освіти і науки та висловили побажання подальшої плідної співпраці з організації та проведення науково-практичних заходів.

Дякуємо за можливість взяти участь у роботі круглого столу та бажаємо колегам та здобувачам наснаги на нові звершення на освітянській та науковій нивах!