Засідання робочої групи, відповідальної за створення і оновлення освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки

13 квітня 2021 року відбулося засідання робочої групи, відповідальної за створення і оновлення освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки.

Серед присутніх на зустрічі були: викладачі кафедри педагогіки вищої школи Саяпіна С.А., Топольник Я.В., Сипченко О.М., Панасенко Е.А., Коркішко О.Г., стейголдери Олійник .О.І., Рубцова М.А., Бурцева Ю.А., Іотковська М.О.

На порядку денному було питання щодо оновлення ОНП та особливостей нової процедури присудження освітньо-наукового ступеня доктора філософії.

Гарантом ОНП, доктором педагогічних наук, професором Саяпіною С.А. було підкреслено, що якісна освітня програма третього рівня повинна забезпечити повноцінну освітню і наукову підготовку аспіранта, відповідати науковим інтересам аспірантів і забезпечувати їх підготовку до дослідницької та викладацької діяльності.

Панасенко Е.А., доктор педагогічних наук, професор наголосила на тому, що необхідно оновити освітні компоненти та внести до навчального плану: філософія науки, ділові комунікації англійською мовою, науковий стиль мовлення, методологія наукових досліджень, науково-викладацька практика, теорія освітології, інноваційні технології в освіті, історії освіти та педагогічної думки, порівняльна педагогіка, вибіркові дисципліни.

Аспірантка другого курсу навчання Іотковська М. висловила побажання щодо забезпечення можливості підвищення рівня іншомовної компетентності та набуття соціальних навичок у сфері освіти.