Онлайн-зустрічі у межах проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», що реалізується в Україні Американськими Радами з міжнародної освіти

6-8 квітня 2021 року доцент кафедри педагогіки вищої школи Гарань Н.С. взяла участь у онлайн-зустрічах у межах проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», що реалізується в Україні Американськими Радами з міжнародної освіти та в якому бере участь ДВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет".

У межах заходу учасники зустрічей ознайомилися з наступними темами: «Проведення моніторингу та оцінювання спроможностей університету в контексті академічної доброчесності та якості освіти», «Проведення дослідження: складники організації, аналізу та представлення даних» та «Бажаний сценарій політики академічної доброчесності в університеті та наближення до нього через опитування». Спікерами виступали викладачі університетів США та Канади, представники Міжнародного центру академічної доброчесності (Девід Реттинджер, Тріша Бертрам Галлант, Аманда МакКензі), викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» Тетяна Жерьобкіна та координатор проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» в Україні Яна Чапайло.

Реалізація проєкту передбачала отримання матеріалів для ознайомлення та підготовки питань до онлайн-зустрічей. Під час зустрічей присутні були ознайомлені з реальним практичним досвідом реалізації програм з академічної доброчесності в освітніх закладах США та Канади, мали можливість підсумувати здобутки з реалізації програм академічної доброчесності, узагальнити успішні практики в питаннях академічної доброчесності та якості освіти, а також окреслити деякі стратегічні та практичні зміни, що необхідно здійснити в освітній системі України. Під час онлайн-дискусії учасники зустрічі обговорювали матеріали з проведеного у ЗВО України опитування серед здобувачів і науково педагогічних працівників із проблем академічної доброчесності, а також мали нагоду поставити питання та поспілкуватися з іноземними гостями й українськими колегами для отримання нової інформації та продуктивного обміну досвідом.