Вивчення польської мови у рамках курсів, організованих Українсько-польським міжнародним центром ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

Викладачі та аспіранти кафедри педагогіки вищої школи розпочали вивчення польської мови у рамках курсів, організованих Українсько-польським міжнародним центром ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» при підтримці Посольства Республіки Польща в Україні.

Щиро дякуємо директорці Центру Колган Олені Володимирівні за надану можливість та щоденну підтримку, викладачам Жешувського університету Magdalena Brzezowska-Borcz та Marta Wolamam за цікаві лекції, корисні практичні вправи та емоційно комфортну атмосферу під час занять, модераторам Оксані Ступак та Василисі Шигельській за професійний супровід та чіткі інструкції щодо участі в онлайн-зустрічах. Życzymy wszystkim sukcesów w nauczaniu!