Шлях по сайту: Доступ до публічної інф-ції

Привітання з травневими святами

ДОРОГІ

КОЛЕГИ, СТУДЕНТИ ТА ГОСТІ САЙТУ

ДОНБАСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

Від щирого серця вітаю Вас із прийдешніми травневими святами!

Нехай весняним теплом наповнюється ваша душа, сонячним сяйвом випромінюється серце, гарно складається життєвий шлях під мирним небом України!

Щастя та злагоди, здоров'я й добробуту, поваги та любові вам і вашим родинам!

З повагою ‒ ректор ДДПУ проф. Світлана Омельченко

Середа, 6 травня

10:00 година – Урочисті заходи на факультеті дошкільної освіти та практичної психології “Низький уклін вам ветерани...”

Пам’ятник партизанської слави

12:00 година – Виховна година «Полеглим і посивілим солдатам завдячує народ за право жити»

Центральна бібліотека

14:00 година – Святковий концерт творчих колективів міста для ветеранів, жителів та гостей міста «Гордится подвигом твоим страна»

КЗ «Центр культури і довкілля»

Четвер, 7 травня

11:00 година – Літературно-музична композиція до Дня Перемоги. Книжкова виставка художніх творів та наукової літератури присвяченої Дню Перемоги

ДДПУ, читальна зала бібліотеки головного корпусу.

11:00 година – Презентація авторської програми професора кафедри філософії, соціально-політичних і правових наук В.В. Дубиніна “Пісні про Перемогу”(за поетичними творами М. Рибалка)

ДДПУ, філологічний факультет, аудиторія 208

11:00 година – Зустріч з ветеранами

ДДПУ, технологічний факультет