Шлях по сайту: Наука та інновації Конференції Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Проблема особистісної активності в освітньому просторі: концептуальний, методологічний та емпіричний аспекти»

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Проблема особистісної активності в освітньому просторі: концептуальний, методологічний та емпіричний аспекти»

Друк

Конференція відбудеться 26 жовтня 2017 року на базі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», кафедри психології (84116, м. Слов'янськ, вул. Г. Батюка, б.19, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»).

До участі в конференції запрошуються здобувачі вищої освіти, аспіранти, докторанти, викладачі вищих навчальних закладів, науковці, педагоги, соціальні і медичні працівники та інші фахівці.

Тематичні напрямки роботи конференції:

  1. Теорія та методологія психології особистості.
  2. Проблема розвитку особистості та її активності.
  3. Проблема класифікації та типологізації у психології особистості.
  4. Оцінка особистісної активності в освітньому просторі: теоретичні та прикладні питання психодіагностики.
  5. Особливості сучасного освітнього простору: технології та інновації.
  6. Проблема здібностей, ресурсів і потенціалу особистості в освітньому просторі.
  7. Емоційна сфера особистості в аспекті її активності в освітньому просторі.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Матеріали конференції буде розміщено на сайті ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (www.ddpu.edu.ua, меню "Навігація" у розділі наука та інновації - конференції) у вільному доступі з 26 жовтня 2017 р. Ті учасники, що бажають отримати збірник статей доповідей, програму конференції, сертифікат учасника конференції сплачують організаційний внесок (100 грн.).

Оплату організаційного внеску можна перерахувати поштовим переказом за адресою: Рубан Ганна Сергіївна, кафедра психології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», вул. Г. Батюка, 19, м. Слов'янськ, Донецька обл., Україна, 84116.

Для участі в конференції необхідно до 26 жовтня 2017 року вислати на (E-mail): lora.step.74@gmail.com) окремими файлами:

  • заявку учасника конференції (форма додається);
  • cтатті;
  • відскановану квитанцію про сплату організаційного внеску, (для тих учасників, хто бажає отримати збірник статей, програму конференції та сертифікат учасника конференції).

Вимоги до оформлення статей.

Заявка на участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції.

Шановні колеги!

Оргкомітет науково-практичної Інтернет-конференції «Проблема особистісної активності в освітньому просторі: концептуальний, методологічний та емпіричний аспекти» отримали Ваші статті та заявку учасника конференції. Щиро вдячні Вам, що звернули увагу на нашу конференцію.


Матеріали інтернет-конференції


 

Оголошення