Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
З 23 по 30 червня на філологічному факультеті проходив фінальний етап дистанційної роботи – державна атестація бакалаврів. Студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання спеціальностей 014 Середня освіта (Українська мова і література) (голова комісії – канд. філол. наук, доц. Ішутіна О.Є.), 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) (голова – канд. пед. наук, доц. Ябурова О.В.), 014 Середня освіта (Мова і література (російська)) (голова – канд. філол. наук, доц. Лобачова І.М.), успішно склавши комплексні кваліфікаційні екзамени, підтвердили належний рівень знань, здобутих за чотири роки навчання.

Державна атестація відбувалася в новому, дистанційному, форматі, але студенти впоралися із завданнями. Є достойний результат і можливість продовжувати освіту в магістратурі. Можна вітати з успішним фінішем бакалаврів, які здобули фах учителя української мови і літератури, англійської мови та зарубіжної літератури, російської мови.

Щиро вітаємо наших випускників і чекаємо в магістратурі!