Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

У суботу, 27 червня, відбувся останній кваліфікаційний екзамен для студентів першого бакалаврського рівня на факультеті спеціальної освіти. За запрошенням членів й екзаменаторів атестаційної комісії на чолі з доцентом Курільченко І.Ю., комплексний екзамен відвідала стейкхолдер-директорка КУ «ІРЦ Слов‘янської міської ради» Сабардак Оксана Віталіївна, яка разом із головою комісії звернулась до студентів із привітальними словами.

Натхнені й добре озброєні теоретичними і практичними знаннями, студенти гідно виконали тестові завдання. Тож бажаємо нашим бакалаврам й надалі підкорювати нові висоти, досягати успіхів і успішно вступити на другий рівень вищоі освіти – до магістратури! Чекаємо на вас, наше шановне студенство!