Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Студенти та викладачі ФГЕ на презентації програми «Оздоровлення економіки України» IMTD International у Слов'янську

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Студенти та викладачі ФГЕ на презентації програми «Оздоровлення економіки України» IMTD International у Слов'янську

Друк

01.11.2019 р. у великій залі Слов'янської міської ради викладачі та студенти спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Менеджмент» факультету гуманітарної та економічної освіти взяли участь у презентації американо-української програми з розвитку малого та середнього бізнесу - «Оздоровлення економіки України» IMTD International.

Присутні дізнались від голови правління споживчого товариства IMTD International Романа Бендаса та першого його заступника Романа Казимірця, що метою цього проекту є надання фінансової та експортної допомоги представникам малого та середнього бізнесу, а також сприяння налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування та розвитку комунального бізнесу в Україні.

Програма - це унікальний багатовекторний інструмент, який дозволяє: реалізувати бізнес-ідеї і бізнес-стартапи; підтримати працюючий бізнес, фермерство і виробництво; розширити товарні і ресурсні ринки; розвинути інфраструктурний бізнес територіальних громад; наповнити благодійні та соціальні фонди завдяки низці фінансового інструментарію, а саме інвестицій, лізингових програм, дешевих кредитів та пошуку інвестора.

Коментував презентацію Програми «Оздоровлення економіки України» IMTD International у Skype - режимі її автор та координатор, стратег-аналітик - Давід Картозія (США, Вашингтон).

Викладачі факультету ГЕО взяли участь у відкритій дискусії щодо впровадження цієї Програми.

Про плани економічного розвитку нашого міста студентам факультету розповів начальник управління економічного та інвестиційного розвитку Слов'янської міської ради Сміренський Віктор Вікторович.

 

Оголошення