Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Наші студенти на чемпіонаті світу

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Наші студенти на чемпіонаті світу

Друк

Із 13 по 16 червня в італійському місті Ріміні відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO, де в розділах фул-контакт, кік-лайт, К-1, музичні вправи звання кращих виборювали 2760 учасників із 42 країн.
У складі збірної України, яка налічувала 49 кікбоксерів, Донецьку область представили два спортсмени з міста Торецьк, вихованці тренера-викладача обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу Віталія Лі, студенти факультету фізичного виховання ДДПУ Наталія Мартюхіна (магістратура) та Станіслав Данічев (3 курс).

Наталія Мартюхіна провела два бої в розділі К-1 у ваговій категорії 60 кг і, здобувши перемогу над дівчиною з Болгарії, але поступившись росіянці, стала бронзовою призеркою.
Станіслав Данічев у трьох боях у розділі фул-контакт у ваговій категорії 71 кг виявився сильнішим за кікбоксерів з Норвегії, Франції та Прибалтики, але в четвертому фінальному поєдинку поступився представнику Фінляндії та в підсумку здобув «срібло». Відзначимо, що завдяки успішному виступу, Станіслав виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу.
Студенти та викладачі факультету фізичного виховання вітають Наталію і Станіслава з високими досягненнями. Спорт – це життя, наповнене смислом, мріями, жагою до перемоги та важкою працею.

Бажаємо вам невичерпної енергії, успіхів у навчанні, щоб у вашому житті було ще багато перемог!

 

Оголошення