Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Шановні колеги! На превеликий жаль, до нас надійшла сумна звістка. Пішла у вічність українська вчена, гордість Слов’янської дефектологічної школи – Капустіна (Тарасенко) Надія Василівна.

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Шановні колеги! На превеликий жаль, до нас надійшла сумна звістка. Пішла у вічність українська вчена, гордість Слов’янської дефектологічної школи – Капустіна (Тарасенко) Надія Василівна.

Друк

На превеликий жаль, до нас надійшла сумна звістка. Пішла у вічність українська вчена, гордість Слов’янської дефектологічної школи – Капустіна (Тарасенко) Надія Василівна.

Протягом багатьох років ми мали неоціненну можливість спілкуватися та взаємодіяти з цією чудовою людиною, мудрим учителем, справжнім другом і наставником, обговорювати нагальні проблеми корекційної педагогіки, вивчати її здобутки, слухати виступи Надії Василівни на різних конференціях і семінарах, у тому числі на засіданнях Вченої Ради нашого університету і факультету, засіданнях кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти. Високий інтелект, інтелігентність, вірність своєму покликанню допомагали вирішувати їй найскладніші професійні проблеми, підіймати престиж спеціальності «вчителя-дефектолога», зберігати традиції української дефектології.

Ми будемо зберігати у своїх серцях добру пам’ять про Надію Василівну. Від імені колег факультету спеціальної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» висловлюємо наші найщиріші співчуття родині, друзям, учням і колегам Надії Василівни у зв’язку із непоправною втратою.

Пам’ять про Надію Василівну вічно житиме в наших серцях!

 

Оголошення