Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Фестиваль дарує свято!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Фестиваль дарує свято!

Друк

Уже четвертий рік поспіль Донбаський державний педагогічний університет на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти об’єднує яскраві таланти нашого краю у регіональному фестивалі «Мистецький розмай», що відбувся 24 травня. Цей фестиваль для тих, кого мистецтво не залишає осторонь, для тих, хто любить музику, хто любить мріяти і творити.

Спогади та враження, отримані на цьому фестивалі художньої творчості залишаться надовго в пам’яті та душі кожного учасника, кожної людини, якій пощастило відвідати цей захід. Численність заявлених виступів здивувала – їх було 62 (160 учасників)! Солісти та творчі колективи Донбаського державного педагогічного університету, Слов’янської школи мистецтв, Миколаївської мистецької школи, музичної школи Слов’янського району дарували свій виконавський талант щиро, гідно, красиво. Завдяки створеній мистецькій атмосфері творчості, краси, добра, фестиваль не носив яскраво вираженого духу конкуренції – і це благо для учасників, які виявили дух співдружності, братства. Кожен виконавець був відзначений та нагороджений дипломом лауреата.

Від себе, як ведучої цього свята мистецтва зазначу, що я отримала величезну естетичну насолоду і задоволення від програми фестивалю. Кожен учасник виступав із душевною теплотою, даруючи глядачам море любові і радості. Чудові голоси виконавців та звуки мелодій їх музичних інструментів усе ще звучать в моїй душі, як нескінченний потік натхнення. Залишається висловити подяку організаторам і учасникам яскравого мистецького свята, побажати їм подальших творчих здобутків, натхнення та нових зустрічей на вже традиційному фестивалі «Мистецький розмай»!

Олена Зубарєва

 

Оголошення