Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Фестиваль «Разом ми зможемо більше» вдруге відчинив двері

Фестиваль «Разом ми зможемо більше» вдруге відчинив двері

30 листопада та 1 грудня на базі ДВНЗ «ДДПУ» кафедрою здоров'я людини і фізичного виховання разом із громадською організацією «Молодь Сходу України» та під патронатом Громадської Спілки «Донбас» був проведений ІІ Регіональний інтегрований фестиваль культури і спорту «Разом ми зможемо більше», присвячений Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями.

Фестиваль об’єднав понад 180 учасників, що представляли такі організації, як ГО «ТІ «Амалла» (керівник Гончар Микола Олексійович), ОО інвалідів «Валенсія» (керівник Горносталь Валентина Петрівна), ГО «Возрождение» (керівник Ярова Лариса Іванівна), ГО ІВЗ «ДОТИК» (керівник Шаповал Олена Володимирівна), Донбаський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів міста Краматорськ (представник Головенко Іван Юрійович), ГО «Оберіг» (керівник Рязанова Оксана Георгіївна), Слов’янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №23 Донецької обласної ради (представник Сіробаба Яна Володимирівна). Допомагали у проведенні заходу волонтери молодіжного соціально-педагогічного загону «SOS».

Перший день фестивалю розпочався з урочистого відкриття, ведучою якого стала завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті факультету початкової, технологічної та професійної освіти Євтухова Тетяна Анатоліївна. Учасників привітали засновник і модератор фестивалю доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри здоров’я людини і фізичного виховання Дичко Владислав Вікторович, ректор ДВНЗ «ДДПУ» Омельченко Світлана Олександрівна, голова громадської організації «Молодь Сходу України» Чередник Олена Володимирівна, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Слов’янського виконкому Міщенко Олександр Миколайович, помічник Народного депутата України Клименко Олександр Миколайович. Також онлайн привітали учасників проректор з виховної роботи Поліського державного університету, кандидат медичних наук, доцент Власова Світлана Вікторівна, проректор із науково-педагогічної роботи Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка доктор біологічних наук, професор Шейко Віталій Ілліч, ректор Національного університету водного господарства та природокористування доктор сільськогосподарських наук, професор Мошинський Віктор Степанович. Вони побажали учасникам здоров’я, успіхів та перемог.

Творчого імпульсу фестивалю надали виступи ансамблю «Веснянка» (художній керівник – доцент кафедри музики та хореографії Чепіга Віталій Трохимович), майстрів спорту міжнародного класу, неодноразових призерів чемпіонатів світу, Європи й України зі спортивних бальних танців на візках Сніжани і Володимира Керничних (танець під назвою «Попурі»). Піснею «Черемшина» привітала учасників і гостей фестивалю Гладиш Людмила, керівник гурткової роботи спеціалізованої школи-інтернату №23. Завершили невеличкий концерт інструментальне тріо баяністів «ДоМіНо» (кафедра музики та хореографії).

Ведучими основної частини фестивалю стали студентки ІІ курсу факультету фізичного виховання (спеціальності «Фізична реабілітація») Гаценко Тетяна та Кочергіна Альона.

У перший – творчий – день фестивалю учасники намагались перевершити один одного у таких номінаціях, як танці, вокальна творчість, жестовий спів, колективний спів, музично-виконавська творчість, власний віршований твір, художньо-прикладна творчість.

У другий – спортивний – відбулись змагання з дартсу, настільного тенісу, голболу, волейболу сидячи, конкурсу «Баскетболіст» та фігурному водінні на візках. Головним суддею змагань став Мельник Ігор Миколайович, суддею – Дичко Данило Владиславович.

Після цього відбувся урочистий парад та представлення команд: «Амалла», «Валенсія», «Відродження», «SOS» (волонтери), «Дотик», «Ми – рівні» (ДМЦПРІ, м. Краматорськ), «Оберіг», «Школа №23».

Упродовж усіх двох днів чудового дійства можна було спостерігати за яскравими виявами таланту, творчої майстерності, спортивних звершень і, найголовніше, мужності, життєстійкості та душевної щирості учасників.

Переможцем фестивалю в загальнокомандному заліку стала команда «Ми – рівні» (ДМЦПРІ, м. Краматорськ). Почесне друге місце посіла команда «Відродження» (м. Слов’янськ). На третьому місці опинилась команда «Оберіг» (м. Слов’янськ).

Кубками, медалями, грамотами та солодкими призами нагороджували переможців засновник і модератор фестивалю «Разом ми зможемо більше» професор Дичко Владислав Вікторович та помічник народного депутата України Клименко Олександр Миколайович. Усі учасники фестивалю отримали грамоти, сертифікати та пам’ятні подарунки.

Вітаємо переможців та бажаємо всім здоров’я, подальших творчих та спортивних успіхів. Висловлюємо велику подяку вболівальникам, які підтримували учасників упродовж фестивалю.

Організатори фестивалю «Разом ми зможемо більше»