Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Спортивне свято в нашому місті

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Спортивне свято в нашому місті

Друк

10 вересня на Соборній площі нашого міста відбулось святкування Дня фізичної культури і спорту України. Безумовно, студенти та викладачі факультету фізичного виховання ДДПУ на цьому святі були в центрі уваги, бо фізвих є кузнею кадрів із тренерської та викладацької діяльності. За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді подяками та грамотами від Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації, Слов’янської міської ради були відзначені: декан факультету фізичного виховання О.І. Холодний, доценти Л.П. Іванченко, О.С. Гончаренко, Г.В. Григоренко, ст. викладач С.О. Чернобай, багато студентів, випускників факультету, які успішно працюють у спортивних клубах, школах тощо.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту почесною грамотою і солодким подарунком відзначив колектив факультету за популяризацію фізичної культури, спорту, здорового способу життя серед дітей і молоді, за активну участь в організації та проведенні Дня фізичної культури та спорту. Харизматичними ведучими цього свята були теж студенти факультету фізвиховання – Тетяна Гаценко та Іван Чернишов. Дуже захоплюючим був виступ студентки 2 курсу Альони Кочергіної зі спортивним танцем. По закінченні презентації факультету красуні-студентки провели веселу розминку, яка перетворилась у справжній флешмоб. Далі на одній з імпровізованих спортивних зон площі міста під керівництвом Г.В. Григоренко проводився «Народний жим», у якому взяли участь усі бажаючі.

І місце серед дівчат посіла студентка 3 курсу факультету фізвиховання Катерина Оспіщева, ІІ місце серед чоловіків – студент 3 курсу факультету фізвиховання Олексій Пшиченко.

Студенти та викладачі факультету фізичного виховання від щирого серця бажають усім міцного здоров’я, невичерпної енергії, бадьорого настрою, любові до спорту, натхнення для досягнення всіх бажаних спортивних та життєвих висот!!!

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення