Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Перше заняття на філологічному факультеті

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Перше заняття на філологічному факультеті

Друк

Викладачі-куратори філологічного факультету зробили все можливе, щоб перше заняття нового навчального року, яким стала кураторська година, пройшло цікаво та змістовно.

Найактуальнішою в цей день стала тема, продиктована сучасними реаліями життя країни, усього українського суспільства. Майбутні філологи ознайомилися з історією створення Європейського Союзу, роллю ЄС для сучасності та майбуття України й перспективами вступу нашої держави до цієї світової структури. Про Україну на шляху європейської інтеграції та формування договірно-правових і політичних засад співробітництва України та ЄС говорили і дискутували доц. Ананьян Е.Л., Голуб О.М., Коротяєва І.Б., Лєдняк Ю.В., Нестелєєв М.А., Орел Г.С., Разживін В.М., Решетняк О.О, Рижкова С.В., Рябініна І.М., Сегін Л.В., Тищенко К.А., Ткаченко К.А., ст. викл. Роман В.В. та Тищенко О.О. Студенти різних курсів усіх спеціальностей факультету дізналися багато нового та корисного.

Цікаво пройшла кураторська година на другому курсі спеціальності «Англійська мова та література. Німецька мова та література», проведена доц. Шевченко М.Ю., присвячена ролі волонтерства на шляху розвитку громадського суспільства в Україні та волонтерському руху в країнах ЄС.

Студенти четвертого курсу спеціальності «Українська мова та література» разом із куратором доц. Жижченко Л.Б. відвідали місцевий краєзнавчий музей, переглянувши виставку, присвячену українському рушнику.

Попереду ще багато лекційних і практичних занять. Навчальний рік лише розпочався!

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення