Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини На педагогічному факультеті привітали першокурсників

На педагогічному факультеті привітали першокурсників

31 серпня о 12.00. педагогічний факультет відкрив двері для першокурсників, а їх у цьому році – 55: за спеціальністю «Дошкільна освіта. Практична психологія» навчатимуться 13 осіб; за спеціальністю «Дошкільна освіта. Початкова освіта» – 14; за спеціальністю «Дошкільна освіта» на базі педагогічного коледжу – 15; за спеціальністю «Соціальна робота» – 13.

Декан факультету привітав першокурсників та представив працівників деканату. Завідувачі випускових кафедр звернулися до першокурсників з вітаннями та побажаннями, а також представили викладачів та співробітників кафедр. Заступник декана розповіла про виховні традиції факультету, представила кураторів та запросила до слова представників Студентського парламенту.

Викладачі та співробітники педагогічного факультету вітають першокурсників з початком навчального року!