Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Кураторська година на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти

День знань, як традиційно називають Перше вересня, на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти розпочався з кураторської години, присвяченої важливому й головному на сьогодні – Україні, патріотизму, виробленню у молоді свідомої громадянської позиції.

Захід підготував та провів доцент кафедри теорії та практики початкової освіти Валерій Павлович Сиротенко. Основу його виступу склали вірші краматорської поетеси Галини Онацької, об’єднані темою «Війна на Донбасі», а у якості епіграфу лунали слова:

«Ми народились, щоб здобуть свободу,

Щоб жити в гідності у рідному краю».

Тому наріжним каменем виступу була думка, що кожен повинен сформувати активну проукраїнську позицію, а це і буде той громадянський обов’язок перед своїм народом, суспільством, державою, Батьківщиною.

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
веб-сайт: ddpu.edu.ua