Шлях по сайту: Вакансії ТОВ „НВП „Зоряˮ запрошує випускників та студентів старших курсів Донбаського державного педагогічного університету взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад

ТОВ „НВП „Зоряˮ запрошує випускників та студентів старших курсів Донбаського державного педагогічного університету взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад: «перекладач»,«спеціаліст з постачання»,«спеціаліст з продажу», «викладач англійської мови»,«декларант».

ТОВ „Науково-виробниче підприємство „Зоряˮ розташовано у м. Рубіжне Луганської області; це сучасне підприємство хімічної промисловості, яке динамічно розвивається.

Вимоги до кандидатів:

• знання англійської мови (заохочується знання додаткової іноземної мови);
  • знання і вміння працювати з офісними програмами (Word, Excel);
  • комунікабельність;
  • культура спілкування;
  • пунктуальність, акуратність, відповідальність.

Ми пропонуємо: цікаву роботу, відрядження за кордон, підвищення кваліфікації, високий рівень заробітної плати, соціальний пакет.

Іногороднім працівникам надається житло.

Готові розглянути кандидатів - студентів останніх курсів навчання.

З питань працевлаштування звертатися за тел. (06453)-9-52-77, (06453)-9-54-81, 050-4754484.

Резюме надсилати на e-mail: personal@zaryachem.com

P.S. Рубіжне ‒ безпечний для проживання місто, знаходиться далеко від лінії розмежування, в місті і в окрузі не ведуться бойові дії.