Шлях по сайту: Вакансії Вакансії у Дитячому розважальному центрі м. Словянськ!

Вакансії у Дитячому розважальному центрі м. Словянськ!

У дитячому розважальному центрі є термінова вакансія аніматора-адміністратора, до обов’язків якого належить: доглядання дітей в ігровій зоні, розробка та проведення експрес-занять протягом дня (ліпка, виготовлення виробів, міні-розвивальні заняття).

Співробітники повинні володіти такими якостями: життєрадісність, винахідливість, здатність до імпровізації, любов до дітей, порядність. Графік роботи – 15 днів у місяць, офіційне працевлаштування, заробітна плата – 2000 грн.

Є можливість також додаткового підробітку: проведення майстер-класів для дітей (миловаріння, фігурки з кульок тощо), розвивальних занять для наймолодших, анімацій для дитячих свят. Розглянемо також цікаві та корисні ідеї, пропозиції!

Центр розташований у супермаркеті „Фуршетˮ, звертатися за телефоном: 050-922-95-24, Наталія.

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
веб-сайт: ddpu.edu.ua