Шлях по сайту: Вакансії Міський відділ освіти Торецької міської ради запрошує на роботу випускників ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

Міський відділ освіти Торецької міської ради запрошує на роботу випускників Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», які навчаються за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю:

• 8.04020101 математика, 8.04020301 фізика,
  • 7.04020101 математика, 7.04020301 фізика,
  • 6.040201 математика, 6.040203 фізика

і отримують 2016 року освітньо-кваліфікаційний рівень магістра (спеціаліста. бакалавра) у якості вчителів математики, фізики загальноосвітніх навчальних закладів м. Торецька.

Міський відділ освіти пропонує наступні гарантії:

• працевлаштування в один із загальноосвітніх закладів міста і матеріальне стимулювання молодого фахівця відповідно до чинного законодавства;
  • забезпечує методичний супровід педагогічної діяльності молодого фахівця;
  • сприяє постановці на квартирний облік як особи, що потребує поліпшення житлових умов, а також прикріплення до медичної установи.

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном:

050-527-16-74 (Попова Ганна Василівна).