Шлях по сайту: Структура

Структура бібліотеки

Структура бібліотеки

Користувачів обслуговують п’ять абонементів.

• Абонемент наукових документів.
Обслуговує весь контингент університету;
  • Абонемент навчальних видань.
Обслуговує весь контингент університету за єдиною реєстраційною картотекою;
  • Абонемент художньої літератури та «Літературна вітальня» Обслуговує всіх бажаючих з контингенту університету;
  • Абонемент навчальних та наукових видань на ФППФ.
Обслуговує користувачів трьох факультетів: ПВПК, Дошкільної освіти, Фізичного виховання за єдиною реєстраційною картотекою;
  • Абонемент навчальних та наукових видань на Технологічному факультеті.
Обслуговує студентів з першого по п’ятий курс технологічного факультету за єдиною реєстраційною картотекою (вул. Добро вольського,1).

Читачі користуються послугами трьох читальних залів:

• читальний зал №1 на Факультеті підготовки вчителів початкових класів (ПВПК) (вул. Леніна,12);
  • читальний зал №2 для студентів всіх факультетів у головному корпусі (вул. Ген. Батюка,19);
  • читальний зал №3 для студентів технологічного факультету (вул. Добро вольського,1).
В режимі читального залу обслуговуються користувачі в «Літературній вітальні» в головному корпусі (вул. Ген. Батюка,19).

Довідково-бібліографічний відділ здійснює довідково-інформаційне обслуговування користувачів.