Освітній центр "Донбас-Україна"

Вступ-2021 для абітурієнтів зі Сходу України

  • 1 -

Звичайна процедура: Інформація щодо звичайної процедури вступу-2021/ЗНО. Найважливіші дати основної та додаткової сесій ЗНО, графік проведення тестувань з навчальних предметів, роз’яснення щодо додаткової траєкторії вступу для абітурієнтів з ТОТ (через Освітні Центри «Донбас/Крим-Україна» у випадку, якщо бали ЗНО виявилися недостатньо високими).
Спрощена процедура: Спрощена процедура вступу-2021 через Освітні Центри «Донбас/Крим-Україна» до українських вишів для мешканців тимчасово окупованих територій (ТОТ) та прифронтових районів. Докладна дорожня карта для вступників з ТОТ та прифронтових районів: хто і як може скористатися державною програмою, яка передбачає вступ до вишів без паспорта, сертифіката ЗНО, атестата про середню освіту, як звернутися до Освітніх Центрів, які складати іспити тощо.
URL

Перелік Освітніх центрів 2021 року по областям

Обирай необхідний регіон та знаходь повну інформацію про ОЦ
URL
YouTube

«Тисячі дітей з окупованих територій вже стали студентами українських вишів»

YouTube
Video

Вступ - 2021

для абітурієнтів зі сходу України
Video
PDF

Інформаційні матеріали – 2021

PDF
URL

Інструкція вступникам з Донбасу

URL
PDF

Перелік конкурсних предметів

PDF
URL

Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до вишів через Освітні Центри-2021

6 важливих кроків
URL
PDF

ПОРЯДОК прийому для здобуття вищої освіти осіб, місцем проживання яких

є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях
PDF
YouTube

«Спрощена процедура вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків»

Покрокова інструкція
YouTube
PDF

Перелік населених пунктів

PDF
PDF

Візитівка освітнього центру

PDF
URL

Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до ПТНЗ через Освітні Центри -2021

URL

«Як працює Урядова гаряча лінія для вступників з ТОТ»
З початку війни Фонд «Відкрита політика» реалізує проєкти, які мають полегшити доступ до освіти для студентів з тимчасово окупованих територій та прифронтових районів. Починаючи з 2016 року, відколи працюють Освітні центри, цією можливістю скористалися вже 8225 дітей. За роки роботи телефони Фонду «Відкрита політика» прийняли понад 42 000 дзвінків, з них понад 10 000 – від абітурієнтів з ТОТ. 2020 року між Міністерством освіти і науки України, ДУ «Урядовий контактний центр» та ГО «Фонд «Відкрита політика» було укладено Меморандум про співпрацю щодо впровадження у 2020/2021 роках проєкту «Доступність освіти для студентів з непідконтрольних уряду територій (підтримка державної гарячої лінії)» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Відтоді гаряча лінія продовжила роботу як Урядова. У період вступної кампанії консультанти Урядової гарячої лінії приймають велику кількість дзвінків від мешканців тимчасово окупованих територій, які бажають вступити до українських закладів освіти. 

Інфографіка «Основні дати вступної кампанії для абітурієнтів з ТОТ»

Уся актуальна інформація щодо етапів вступу та дат подання документів, складання іспитів, зарахування до вишу.


Буклет «Вступна кампанія-2021 для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій»

Покрокові інструкції зі спрощеного вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти, ПТНЗ через Освітні центри «Донбас/Крим-Україна» , основні дати вступної кампанії-2021, контакти Урядової гарячої лінії та регіональної гарячої лінії (Краматорськ).


Ролики Фонду «Відкрита політика», які отримали статус соціальної реклами від Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України:

Скачать шаблоны Joomla 3.8.