ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ – ЦЕ ПРОСТО!!!

Фізкультурно-масова та спортивна робота нашого університету має свою неповторну історію та багато цікавих традицій, що існують на факультетах. Всі зусилля викладачів та студентів об’єднані ідеєю формування здоров’ятворчої особистості та активної життєвої позиції. Приємно зазначити, що питанням формування здорового способу життя та впровадження його в освітній простір вищого навчального закладу приділяє увагу у своїй науковій діяльності ректор Омельченко С.О. Здоров’язбережувальні технології, їх елементи стали складовою частиною навчально-виховного процесу, а наша гордість – факультет фізичного виховання – скарбницею спортивних досягнень.

Ми хочемо ознайомити відвідувачів нашої сторінки з активними пропагандистами здорового способу життя, які відповідають за цей напрямок роботи у нашому університеті.

Григоренко Григорій Валерійович - керівник із фізичного виховання ДВНЗ "ДДПУ",

доцент, кандидат педагогічних наук.

2004 – 2008 рр. – навчався та з відзнакою закінчив факультет фізичного виховання Слов’янського державного педагогічного університету.

2008 – 2009 рр. – навчався в магістратурі та здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури, організатора спортивно-масової роботи.

З 2009 р. працює асистентом кафедри методики викладання спортивно-педагогічних дисциплін Слов’янського державного педагогічного університету як обраний за конкурсом.

З 2008 року має звання майстра спорту України з пауерліфтингу, підготував 3 майстрів спорту, з яких 1 чемпіон Світу, та 2 чемпіона Європи з пауерліфтингу.

З 2014 р. працює старшим викладачем кафедри методики викладання спортивно-педагогічних дисциплін Донбаського державного педагогічного університету як обраний за конкурсом.

З 2015 р. працює доцентом кафедри методики викладання спортивно-педагогічних дисциплін Донбаського державного педагогічного університету як обраний за конкурсом.

Щелкунова Марія Олегівна - керівник із фізичного виховання факультету фізичного виховання

Окремої уваги заслуговує діяльність викладачів кафедри здоров’я людини та фізичного виховання. Вони пропонують багато цікавих заходів: від спортивних свят та ігор до серйозних змагань на міському та регіональному рівні і завжди – це справжнє свято для тих, хто дбає про особисте здоров’я та активне життя. Участь у таких заходах – великий стимул для студентів та викладачів, бо ми пам’ятаємо, що «...дев’ять десятих нашого щастя залежить від здоров’я» (Артур Шопенгауер).

Мета спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи ДДПУ

Основною метою спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи ДДПУ є:

 • створення умов для самореалізації особистості в фізкультурній та спортивній діяльності, створення умов для здорового способу життя, сприяння виконанню державних стандартів в галузі фізичного виховання, спорту та здоров’я людини;
 • пропаганда та популяризація фізичної культури та спорту серед різних груп населення та залучення їх до активного і здорового способу життя;
 • проведення зустрічей з видатними спортсменами, тренерами, що вчилися у ДДПУ, працюють у місті або регіоні;
 • сприяння всебічному та гармонійному розвитку особистості, зміцненню здоров’я, формування здорового способу життя засобами фізичної культури та спорту;
 • організація та проведення фізкультурно-оздоровчої роботи та спортивних заходів на місцевому та регіональних рівнях;
 • сприяння участі студентів, викладачів в організації та проведенні наукових досліджень, пов’язаних з питаннями фізичної культури та спорту;
 • проведення конференцій, семінарів, показових тренувань, майстер-класів з метою пропаганди здорового способу життя засобами фізичної культури та спорту.

11 ПРАВИЛ ЗДОРОВ’Я:

 1. Займайтеся фізичною культурою, хоча б 30 хвилин на добу.
 2. Раціональне харчування. Вживайте більше таку їжу, яка складається з клітковини, та менше, яка складається з цукру та пшеничної муки. Не забувайте про овочі та фрукти. Готуйте їжу на рослинній олії, зменшіть вживання тваринного жиру.
 3. Уникайте надмірної ваги, не вечеряйте після 6 години вечора. Вживайте їжу не менше 3 разів на день.
 4. У продовж дня пийте більше рідини – вона позитивно впливає на стан шкіри, дозволяє продовжити її молодість.
 5. Готуйте їжу недовго та при низькій температурі – це дозволить зберегти у ній якісні вітаміни.
 6. Дотримуйтеся режиму дня. Лягайте та вставайте в один і той же час. Це найпростіша порада, для того щоб мати гарний, здоровий вигляд.
 7. Будьте психологічно урівноважені. Не нервуйтеся, тому що нервові клітини не відновлюються. Хоча є ймовірність їх відновлення, але дуже повільна. Так що знаходьте в житті завжди тільки позитивні моменти!!!
 8. Загартовуйте свій організм. Найкраще допомагає контрастний душ – тепла та прохолодна вода. Це не тільки корисно, але й допомагає бути бадьорим.
 9. І, звичайно, не треба курити, не зловживайте алкоголем та іншими шкідливими звичками. Адже це основні фактори погіршення здоров’я.
 10. Частіше гуляйте в парках, на свіжому повітрі, сідайте на велосипед та їдьте в ліс подалі від автомобілів та інших забруднювачів повітря.
 11. Творіть добро. Адже на добро відповідають добром. Воно обов’язково до Вас повернеться у вигляді гарного настрою та самопочуття. Якщо ви зможете дотримуватись хоча б половини правил, це додасть Вам здоров’я!!! Обов’язково!!