21 квітня в коворкінг-центрі на базі Донбаського державного педагогічного університету стартував перший цьогорічний захід проекту «Громадянська просвіта молоді на Сході України». Другий рік у результаті плідної співпраці Фонду Фрідріха Науманна за Свободу та ГО «Молодь Сходу України» активна молодь знайомиться з прикладами молодіжних ініціатив, навчається основам проектного менеджменту та взаємодії з владою.

Зацікавлених у змінах студенти, освітяни, працівники, волонтери міст Соледар, Краматорськ, Слов’янськ, Черкаської ОТГ привітали організатори Вікторія Гринько (кандидат психологічних наук, доцент ДДПУ) та керівниця Фонду Беате Апельт, менеджера проектів Максим Колєсніков.

Тренерки Оксана Ступак (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту ДДПУ), Оксана Іванік (ГО «Інша освіта») щиро ділились досвідом та лайфхаками реалізації проектів, надихаючи присутніх на активну громадську діяльність. Учасники отримали нові знання щодо формування кошторису, формулювання цілей та завдань, планування проектів.

Наступний етап проекту для учасників тренінгу в місті Слов’янську – розробка проектів на конкурс міні-грантів. А організаторів попереду чекає ще п’ять зустрічей із молоддю Донеччини.

quation
0


quation
 

quation
0


quation