Склад кафедри

 

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ -

КОНОШЕНКО НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

У 1999 році закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Початкове навчання» та отримала кваліфікацію «Вчитель початкових класів, української мови та літератури».

З 2000 по 2011 рік працювала на посадах вихователя, керівника гуртка, старшого вихователя в Санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування „Смарагдове місто” (м. Святогірськ, Донецька область).

У 2002 році стала переможцем на Всеукраїнському конкурсі педагогів, що проходив на базі міжнародного дитячого центру «Артек».

З 2011 року обіймає посаду асистента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

У 2012 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Соціально-педагогічна реабілітація девіантних молодших школярів в умовах реабілітаційного центру».

З 2017р.працює в.о. завідувача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Коношекно Сергій Володимирович

У 1998 році з відзнакою закінчив Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Праця і профорієнтація» та отримав кваліфікацію «Учитель праці. Методист з профорієнтації».

У 2002 році став переможцем на Всеукраїнському конкурсі педагогів, що проходив на базі міжнародного дитячого центру «Артек».

У 2002 році в Інституті проблем виховання АПН України (м. Київ) захистив кандидатську дисертацію на тему: «Особливості роботи вихователя в умовах реабілітаційного центру» зі спеціальності 13.00.07 – теорія і методика виховання.

У 2010 році в спеціалізованій вченій раді при Луганському національному університеті ім. Т. Шевченка захистив докторську дисертацію «Теоретико-методичні основи реабілітаційної роботи з соціально дезадаптованими підлітками в умовах індустріального регіону» зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка.

У 2010 році став лауреатом обласного конкурсу «Кращий працівник року» в номінації «Кращий молодий викладач вищого навчального закладу».

З 2011 р. по теперішній час - завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

З 2012 року – заступник голови спеціалізованої вченої ради К 12.112.01 із захисту дисертацій зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка при Донбаському державному педагогічному університеті.

Проскунін Володимир Миколайович

Проректор з соціально-економічного розвитку

У 1993 році закінчив Луганський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Історія» та здобув кваліфікацію «Вчитель історії та суспільствознавство».

В освіті працює понад 20 років на посадах вчителя загальноосвітньої школи, заступника директора школи з навчально-виховної роботи, директора школи, начальника міського відділу освіти. Відмінник освіти України.

У 2008 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Організаційно-педагогічні умови діяльності освітніх округів на регіональному рівні».

З 2011 року обіймає посаду старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Трубник Інна Василівна

У 1994 році закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Дошкільна педагогіка» та отримала кваліфікацію «Викладач дошкільної педагогіки та психології, вихователь».

З 1994 року працювала на кафедрі дошкільної педагогіки на посадах старшого лаборанта, асистента, старшого викладача, доцента.

У 2009 році захистила кандидатську дисертацією на тему: «Підготовка майбутніх вихователів до формування екологічно мотивованої поведінки старших дошкільників» (м. Ялта).

З 2011 року обіймає посаду доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Пліско Євген Юрійович

У 2009 році закінчив Слов’янський державний педагогічний університет за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. математика”

У 2014 році захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 13.00.05 “Соціальна педагогіка” на тему “Соціально-педагогічна реабілітація підлітків, схильних до агресивної поведінки, в умовах реабілітаційного центру”

З 2014 року обіймає посаду старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Брусенко Аліна Сергіївна

У 2011 році закінчила Слов’янський державний педагогічний університет за спеціальністю «Корекційна освіта (за нозологіями)» та здобула кваліфікацію «Олігофренопедагог, логопед, вчитель дітей з вадами розумового розвитку».

З 2011 року працює на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи на посаді старшого лаборанта.

З 2012 року обіймає посаду асистента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи. Працює над кандидатською дисертацією на тему: «Формування самопрезентаційних умінь майбутніх соціальних педагогів засобами соціального театру».