Абітурієнтам

Вы выбрали благородные и востребованные

в нашем обществе профессии

Я – ВОСПИТАТЕЛЬ

Почему Вы проснулись с предвкушением счастья? Потому, что настало утро нового дня. Дня волшебных общений с Вашим ребенком, постижения непостижимой поэзии. Вы проснулись факиром, всемогущим факиром. И ведь это – не грезы, а это реальность, потому что Вам, будничным и прозаичным, удалось сотворить неожиданно Чудо. Удалось сотворить, что творил раньше Бог. Вы, земные, неожиданно создали божественное… лучезарного, солнечного малыша. Посмотрите, как он благодарен за это. Как растет и развивается…

Это чудо сделало Вас ВОСПИТАТЕЛЕМ! Наслаждайтесь общением с Чудом. Берегите его и колдуйте над ним! Совершенствуйтесь сами, идя рядом с ним. Дайте руку ему, свою крепкую руку. Его нежные пальчики вложите в ладонь и ведите по жизни, ее лабиринтами. Словно гид – гид, который осилил уже этот путь. Будьте другом его, станьте верой, надеждой…

Вы – волхвы своего ребенка, и ваша участь – не лишать, а приносить дары! Вы не ошиблись – приносить дары!

Потенціал твоєї професії

Вихователь дітей дошкільного віку, організатор

дошкільної освіти, практичний психолог:

 • державні та приватні дошкільні заклади;
 • групи продовженого дня у ЗОШ;
 • будинки інтернатного типу, будинки дитини, центри раннього розвитку дитини;
 • сімейний вихователь, гувернер;
 • практичний психолог у закладах освіти; викладач дошкільної педагогіки і психології у педагогічних коледжах та виших навчальних закладах.

 

 

Я – СОЦИАЛЬНЫЙ ПЕДАГОГ

Протягом 5-ти незабутніх років студентства, під керівництвом професійного та творчого викладацького колективу кафедри, ви навчитеся:

1. Виховувати, навчати, реабілітовувати дітей різних вікових та соціальних категорій.

2. Проводити соціально-психологічні тренінги та надавати консультативну допомогу.

3. Організовувати та проводити ігрові конкурси, концерти, масові заходи і шоу-програми.

4. Організовувати людей і керувати ними, працювати з вітчизняними, міжнародними грантами та вигравати їх, відкривати власні громадські організації.

5. Взаємодіяти з органами внутрішніх справ та працювати в кримінальній міліції у справах неповнолітніх, притулках-розподільниках.

6. Мистецтву роботи з декоративно-прикладним матеріалом та методиці роботи керівника гуртка.

7. Працювати в центрах зайнятості. Проводити профорієнтаційну роботу, здійснювати консультаційну діяльність для приватних підприємств щодо підбору та управління кадрами

8. Співпрацювати з пресою, радіо , телебаченням та здійснювати соціальну рекламу.

9. Жити активним студентським життям, працювати в одній команді, цікаво проводити власне дозвілля.

Я – ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ

Опанувавши спеціальність «Практичний психолог» Ви зможете відкрити для себе загадковий та чудовий, складний та парадоксальний, невичерпний та безмежний світ психіки, яка й досі залишається основною загадкою людського буття.

Зміст професії практичного психолога – будувати світ розуміння (понимающий мир) – тут, сьогодні, зараз, у будь-яких обставинах, у будь-якому оточенні.

З повною впевненістю можна сказати: психолога чекають, йому вірять. Віра і надія – це те, що дарує діяльність практичного психолога, і це те, що допомагає особистості знайти своє місце в житті.

Фахівець із напряму підготовки „Практична психологія” підготовлений до таких видів роботи:

 • психодіагностична та психокорекційна робота з різними категоріями громадян;
 • надання консультативних послуг фізичним особам, установам та організаціям;
 • психологічний супровід діяльності різних організацій усіх форм власності, а також установ і підрозділів органів державної влади та управління;
 • проведення соціально-психологічних досліджень та оптимізація психологічного клімату у трудових колективах; профорієнтація та профвідбір;
 • виявлення психологічних причин соціальної дезадаптації дітей, вибір форм і змісту психокорекційної та психолого-профілактичної роботи;
 • психологічний патронаж проблемних категорій населення (інваліди, діти з делінквентною, адиктивною поведінкою та ін.).

Основні галузі професійної діяльності психолога-практика: діагностична, корекційна, консультативна, комунікативна, просвітницька, навчальна, виховна, розвивальна, організаційна.

Окрім того, знання з практичної психології допоможуть Вам самовдосконалитися, чітко визначити важливі цілі та пріоритети, сформулювати плани на майбутнє, підвищити власну адаптивність, знайти нові перспективи свого місця в суспільстві.