Державна атестація на філологічному факультеті

З 23 по 30 червня 2020 року на філологічному факультеті проходила державна атестація бакалаврів, яка відбувалася в дистанційному форматі. 101 студент випускного курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Українська мова і література) освітньої програми Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська)) (денна і заочна форми навчання); 014 Середня освіта (Мова і література (російська)) освітньої програми Середня освіта (Мова і література (російська)) (денна та заочна форми навчання); 014 Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)) освітньої програми Середня освіта Мова і література (англійська, німецька)) (денна і заочна форми навчання); 014 Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)) освітньої програми Мова і література (англійська, німецька, російська)) за перехідним навчальним планом (денна форма навчання) з вибірковою частиною Російська мова успішно склав комплексні кваліфікаційні екзамени і підтвердив належний рівень знань, здобутих за чотири роки навчання. Високо оцінили рівень знань випускників-бакалаврів голови державних атестаційних комісій канд. філол. наук, доц. Ішутіна О.Є., канд. пед. наук, доц. Ябурова О.В., канд. філол. наук, доц. Лобачова І.М.). Достойний результат, який показали студенти, відкриває можливість продовжувати освіту.

Щиро вітаємо наших випускників і чекаємо в магістратурі!