Шлях по сайту: Список кафедр Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи

Друк

Ми пропонуємо Вам отримати універсальні для багатьох сфер професійної діяльності спеціальності «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення», випускники яких можуть працювати:

Соціальна робота

 1. Спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 2. Працівник територіального центру обслуговування населення.
 3. Фахівець центру професійної орієнтації населення.
 4. Керівник патронажної служби.
 5. Фахівець спеціалізованих закладів (профконсультаційні центри, дитячі будинки, центри реабілітації, соціальні притулки, наркологічні центри, тренінгові центри, кризові і консультаційні центри, центри розвитку і планування сім’ї,  приймальники-розподільники, медико-психологічні консультації, служба «Телефон довіри»).
 6. Вихователь соціального гуртожитку, реабілітаційного центру, оздоровчого табору.
 7. Організатор дозвілля, аніматор, ігротехнік у закладах освіти й установах туристичного та готельного бізнесу.
 8. Працівник служби у справах неповнолітніх при органах внутрішніх справ.
 9. Інспектор з охорони дитинства обласної державної, міської, районної державної адміністрації.
 10. Керівник відділів кадрів підприємств, установ, організацій різної спрямованості (промисловості, культури, спорту, освіти та ін.).
 11. Викладач соціально-педагогічних та управлінських дисциплін у вищих навчальних закладах різного рівня акредитації.

Соціальне забезпечення

 1. Інспектор із призначення та виплати пенсій в установах державного пенсійного фонду.
 2. Директор страхової фірми (фонду) обласного, міського. районного підпорядкування.
 3. Фахівець із соціальної роботи державної служби зайнятості населення.
 4. Працівник благодійних фондів та громадських організацій.
 5. Спеціаліст із аналізу ринку праці обласної, міської, районної державної адміністрації.
 6. Фахівець спеціалізованих закладів (профконсультаційні центри, дитячі будинки, центри реабілітації, соціальні притулки, наркологічні центри, тренінгові центри, кризові і консультаційні центри, центри розвитку і планування сім’ї,  приймальники-розподільники, медико-психологічні консультації, служба «Телефон довіри»).
 7. Керівник відділів кадрів підприємств, установ, організацій різної спрямованості (промисловості, культури, спорту, освіти та ін.)
 8. Вихователь соціального гуртожитку, реабілітаційного центру, оздоровчого табору.
 9. Організатор дозвілля, аніматор, ігротехнік у закладах освіти й установах туристичного та готельного бізнесу.
 10. Працівник служби у справах неповнолітніх при органах внутрішніх справ.
 11. Викладач соціально-педагогічних та управлінських дисциплін у вищих навчальних закладах різного рівня акредитації.

Цибулько Людмила Григорівна,

завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут, 2000 р.

З 2000 р. працює у Слов’янському державному педагогічному університеті.

У 2005 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 “ Загальна педагогіка та історія педагогіки” за темою “Соціальне виховання у вітчизняній педагогічній теорії та практиці 20-х-30-х років ХХ століття”.

У 2014 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.05 “Соціальна педагогіка” за темою “Теорія і практика соціально-педагогічної роботи з дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування в умовах регіонального освітньо-виховного простору”.

З 2015 р. працює в.о. завідувача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Має 80 наукових публікацій.

Здійснює керівництво дипломними та магістерськими роботами.

Коношенко Сергій Володимирович,

доцент кафедри

У 1998 році з відзнакою закінчив Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Праця і профорієнтація» та отримав кваліфікацію «Учитель праці. Методист з профорієнтації».

У 2002 році в Інституті проблем виховання АПН України (м. Київ) захистив кандидатську дисертацію на тему: «Особливості роботи вихователя в умовах реабілітаційного центру» зі спеціальності 13.00.07 – теорія і методика виховання.

У 2010 році в спеціалізованій вченій раді при Луганському національному університеті ім. Т. Шевченка захистив дисертацію «Теоретико-методичні основи реабілітаційної роботи з соціально дезадаптованими підлітками в умовах індустріального регіону» зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка.

У 2010 році став лауреатом обласного конкурсу «Кращий працівник року» в номінації «Кращий молодий викладач вищого навчального закладу».

З 2012 року – заступник голови спеціалізованої вченої ради К 12.112.01 із захисту дисертацій зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка при Слов’янському державному педагогічному університеті.

Проскунін Володимир Миколайович,

доцент кафедри

У 1993 році закінчив Луганський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Історія» та здобув кваліфікацію «Вчитель історії та суспільствознавство».

В освіті працює понад 20 років на посадах вчителя загальноосвітньої школи, заступника директора школи з навчально-виховної роботи, директора школи, начальника міського відділу освіти. Відмінник освіти України.

У 2008 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Організаційно-педагогічні умови діяльності освітніх округів на регіональному рівні».

З 2011 року обіймав посаду старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

З 2014 року обіймає посаду доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Трубник Інна Василівна,

доцент кафедри

У 1994 році закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Дошкільна педагогіка» та отримала кваліфікацію «Викладач дошкільної педагогіки та психології, вихователь».

З 1994 року працювала на кафедрі дошкільної педагогіки на посадах старшого лаборанта, асистента, старшого викладача, доцента.

У 2009 році захистила кандидатську дисертацією на тему: «Підготовка майбутніх вихователів до формування екологічно мотивованої поведінки старших дошкільників» (м. Ялта).

З 2011 року обіймає посаду доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Коношенко Наталія Анатоліївна,

доцент кафедри

У 1999 році закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Початкове навчання» та отримала кваліфікацію «Вчитель початкових класів, української мови та літератури».

З 2000 по 2011 рік працювала на посадах вихователя, керівника гуртка, старшого вихователя в Санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування „Смарагдове місто” (м. Святогірськ, Донецька область).

У 2002 році стала переможцем на Всеукраїнському конкурсі педагогів, що відбувався на базі міжнародного дитячого центру «Артек».

З 2011 року обіймала посаду асистента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи. Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Соціально-педагогічна реабілітація девіантних молодших школярів в умовах реабілітаційного центру».

З 2015  року обіймає посаду доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Пліско Євген Юрійович,

старший викладач кафедри

У 2009 році закінчив Слов’янський державний педагогічний університет за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. математика”

У 2014 році захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 13.00.05 “Соціальна педагогіка” на тему Соціально-педагогічна реабілітація підлітків, схильних до агресивної поведінки, в умовах реабілітаційного центру”

З 2014 року обіймає посаду старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Брусенко Аліна Сергіївна,
асистент кафедри

У 2011 році закінчила Слов’янський державний педагогічний університет за спеціальністю «Корекційна освіта (за нозологіями)» та здобула кваліфікацію «Олігофренопедагог, логопед, вчитель дітей з вадами розумового розвитку».

З 2011 року працює на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи на посаді старшого лаборанта.

З 2012 року обіймає посаду асистента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи. Працює над кандидатською дисертацією на тему: «Формування самопрезентаційних умінь майбутніх соціальних педагогів засобами соціального театру».

Москальова Ольга Іванівна,

старший лаборант кафедри

У ДДПУ працює з 1989 року. Закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут 1984 за спеціальністю “Математика та фізика”.

У 2016 році закінчила аспірантуру зі спеціальності 13.00.01 “Історія педагогіки”.

Викладає дисципліни “Інтелектуальна власність”, “Основи педагогічних вимірювань та моніторингу якості освіти”.

 

Навігація

Контакти

Оголошення