Шлях по сайту: Наука та інновації Конференції Періодична науково-практична інтернет-конференція з актуальних проблем методології та історіографії мовознавства

Шановні науковці, молоді вчені, аспіранти, здобувачі, студенти!

Кафедра германської та слов’янської філології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Слов’янськ Донецької обл., Україна) започаткувала проведення науково-практичних конференцій з актуальних проблем методології та історіографії мовознавства. У 2010 р. проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Методи лінгвістичних досліджень» (18–19 листопада 2010 р., м. Слов’янськ), у 2013 р. – «Методологія та історіографія мовознавства» (23–25 травня 2013 р., м. Слов’янськ).

З 2016 р. кафедра германської та слов’янської філології оголошує про започаткування періодичних науково-практичних Інтернет-конференцій з актуальних проблем методології та історіографії мовознавства. За результатами роботи конференцій матеріали тез доповідей будуть публікуватися в мережі Інтернет.

Робочі мови конференції – слов’янські й англійська.

Оргкомітет конференції

Загальна інформація про конференцію

Умови участі в конференції

Вимоги до оформлення доповідей

Заявка на участь у конференції

Архів конференцій

1. «Методи лінгвістичних досліджень» (Слов’янськ, 18–19 листопада 2010 р.);
  2. «Методологія та історіографія мовознавства» (Слов’янськ, 23–25 травня 2013 р.);
  3. «Актуальні проблеми методології та історіографії мовознавства» (Слов’янськ, 19–20 жовтня 2016 року).
  4. «Актуальні проблеми лінгвістичної методології та історіографії як найважливіших галузей науки про мову» (Слов’янськ, 18–19 жовтня 2017 року).

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
e-mail: sgpi@slav.dn.ua