Шлях по сайту: Наука та інновації Конференції

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Конференції

Запрошуємо до публікації матеріалів у колективній монографії «Проектування життєвої компетентності учнівської молоді»

Друк

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо до публікації матеріалів у колективній монографії

«ПРОЕКТУВАННЯ ЖИТТЄВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

Монографії надаються індекси DOI (серійний номер, який використовують для постійної та унікальної ідентифікації об’єктів будь-якого типу), ISBN (Німеччини), УДК, ББК.

Монографія надсилається в Національну німецьку бібліотеку та бібліотеку університету Лейбніца.

Робочі мови: українська, англійська.

Контрольні дати:

Термін надання авторами матеріалів – до 15.05.2018.

Оплата участі в монографії ‒ до 20.05.2018

Розсилка монографії авторам і супровідних документів про участь в монографії – до 30.06.2018р.

Вимоги до матеріалів монографії: {Детальніше}

 
 

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Проблема особистісної активності в освітньому просторі: концептуальний, методологічний та емпіричний аспекти»

Друк

Конференція відбудеться 26 жовтня 2017 року на базі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», кафедри психології (84116, м. Слов'янськ, вул. Г. Батюка, б.19, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»).

До участі в конференції запрошуються здобувачі вищої освіти, аспіранти, докторанти, викладачі вищих навчальних закладів, науковці, педагоги, соціальні і медичні працівники та інші фахівці.

Детальніше...
 

Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти» ПСИХОЛОГІЯ І ПЕДАГОГІКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ ТА ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ РІЗНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ

Друк

Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти» ПСИХОЛОГІЯ І ПЕДАГОГІКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ ТА ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ РІЗНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ (із міжнародною участю) (18 – 19 травня 2017 року)

Більш детальна інформація за посиланням (інформаційний лист).


Збірник наукових праць конференції.

 

Кафедри дошкільної освіти, практичної психології, соціальної педагогіки та соціальної роботи запрошують до участі у Міжнародній науково-практичній конференції

Друк

Кафедри дошкільної освіти, практичної психології, соціальної педагогіки та соціальної роботи педагогічного факультету ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Слов`янськ) запрошують науковців, викладачів, аспірантів, працівників педагогічної освіти до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ І СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД ДИТИНСТВА В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбудеться 15 березня 2017 року.

Більш детальна інформація за посиланням (інформаційний лист).

 

Донбаський державний педагогічний університет і Центр українських студій Чорноморського національного університету імені П.Могили оголошують Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт пам’яті професора Віталія Кейса

Друк

Центр українських студій Чорноморського національного університету імені Петра Могили, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» оголошують Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт пам’яті професора Віталія Кейса.

Інформаційний лист.

 
  • «
  •  << 
  •  < 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  > 
  •  >> 
  • »
Сторінка 1 з 4

Оголошення