Шлях по сайту: Наука та інновації Конференції

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Конференції

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Проблема особистісної активності в освітньому просторі: концептуальний, методологічний та емпіричний аспекти»

Друк

Конференція відбудеться 26 жовтня 2017 року на базі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», кафедри психології (84116, м. Слов'янськ, вул. Г. Батюка, б.19, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»).

До участі в конференції запрошуються здобувачі вищої освіти, аспіранти, докторанти, викладачі вищих навчальних закладів, науковці, педагоги, соціальні і медичні працівники та інші фахівці.

Детальніше...
 

Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти» ПСИХОЛОГІЯ І ПЕДАГОГІКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ ТА ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ РІЗНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ

Друк

Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти» ПСИХОЛОГІЯ І ПЕДАГОГІКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ ТА ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ РІЗНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ (із міжнародною участю) (18 – 19 травня 2017 року)

Більш детальна інформація за посиланням (інформаційний лист).


Збірник наукових праць конференції.

 

Кафедри дошкільної освіти, практичної психології, соціальної педагогіки та соціальної роботи запрошують до участі у Міжнародній науково-практичній конференції

Друк

Кафедри дошкільної освіти, практичної психології, соціальної педагогіки та соціальної роботи педагогічного факультету ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Слов`янськ) запрошують науковців, викладачів, аспірантів, працівників педагогічної освіти до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ І СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД ДИТИНСТВА В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбудеться 15 березня 2017 року.

Більш детальна інформація за посиланням (інформаційний лист).

 

Донбаський державний педагогічний університет і Центр українських студій Чорноморського національного університету імені П.Могили оголошують Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт пам’яті професора Віталія Кейса

Друк

Центр українських студій Чорноморського національного університету імені Петра Могили, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» оголошують Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт пам’яті професора Віталія Кейса.

Інформаційний лист.

 

Міжнародна конференція “Польсько-Українське співробітництво у розв'язанні сучасних соціально-економічних проблем: наука, освіта, досвід”

Друк

III SYMPOZJUM NAUKOWEGO

”UKRAINA-POLSKA - WSPÓŁPRACA SYNERGETYCZNA”

13-19 lutego 2017 r.

Kijów, Połtawa, Słowiańsk


“Польсько-Українське співробітництво у розв'язанні сучасних соціально-економічних проблем: наука, освіта, досвід”

16-18 лютого 2017року, м. Слов’янськ, Україна

Вимоги до оформлення тез доповіді.

Збірник тез доповідей конференції.

 

Міжнародна інтернет-конференція «Професіоналізм педагога в умовах освітніх інновацій» 25 – 26 квітня 2017 року

Друк

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної інтернет-конференції «Професіоналізм педагога в умовах освітніх інновацій», яка відбудеться 25 – 26 квітня 2017 року на базі кафедри теорії і практики початкової освіти Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет».

Напрями роботи конференції:

 1. Актуальні тенденції розвитку початкової освіти в умовах оновлення освітніх стандартів.
 2. Теорія та практика організації навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі та загальноосвітній школі.
 3. Теорія та методика вивчення соціально-гуманітарних, фундаментальних і фахових дисциплін у системі вищої професійної педагогічної освіти.
 4. Сучасні тенденції розвитку мистецької освіти майбутнього педагога.
 5. Теоретико-методичні засади використання інноваційних технологій у фаховій підготовці вчителя.

 

Конференція відбудеться в дистанційній формі, передбачено online реєстрацію та Skype-спілкування.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Матеріали конференції, оформлені у вигляді статей, будуть опубліковані в електронному науковому виданні «Професіоналізм педагога: теоретичні й методичні аспекти» (режим доступу до видання: http://pptma.dn.ua/index.php/uk/). Видання включене до Переліку наукових фахових видань України у галузі «Педагогічні науки» / наказ Міністерства освіти і науки України № 820 від 11.07.2016 р.

Інформаційний лист українською мовою

 
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 4

Навігація

Контакти

Оголошення







Оголошення