Шлях по сайту: Список кафедр Кафедра музики і хореографії Склад кафедри

Склад кафедри

Професорсько-викладацький склад та співробітники кафедри

Завідувач кафедри – Роздимаха Анатолій Іванович – кандидат педагогічних наук, доцент.

Наукові інтереси: теоретико-практичні засади фахової підготовки вчителів початкових класів, шляхи вдосконалення музично-естетичної культури молодших школярів. Роздимаха А.І. – автор 40 наукових і науково-методичних праць.

Роздимаха А.І. працює у Донбаському державному педагогічному університеті з 1984 року, з першого дня відкриття музичного відділення на факультеті ПВПК. Закінчив аспірантуру науково-дослідного інституту художнього виховання м. Москва, лабораторію відомих науковців Д.Б. Кабалевського та Л.В. Школяр. У 1991 році успішно захистив кандидатську дисертацію.

Роздимаха А.І. є учасником творчого колективу тріо баяністів "ДоМіНо", у 2007 році здійснено запис компакт-диска. У 2009 році тріо стало переможцем фестивалю мистецтв України в Донецькій області.

Робота Роздимаха А.І. у Донбаському державному педагогічному університеті відзначена державною нагородою "Відмінник освіти України" у 2008 році.

Смиренський Володимир Миколайович – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач секції хорового диригування та постановки голосу. Коло наукових інтересів – проблема готовності майбутніх учителів музики до педагогічної імпровізації засобами хорового мистецтва. Смиренський В.М. – автор більше 30 наукових і науково-методичних праць.

Чепіга Віталій Трохимович – кандидат педагогічних наук, доцент, художній керівник вокального ансамблю «Веснянка», автор численних наукових і науково-методичних праць з питань впровадження сучасних технологій у методику навчання музики у школі.
Грищенко Тетяна Андріївна – кандидат педагогічних наук, доцент. Наукові інтереси – історія вітчизняного музично-естетичного виховання та питання методики фортепіанного виконавства. Студенти класу Грищенко Т.А. брали участь у міжнародному конкурсі молодих виконавців «Кримська весна» (м.Ялта).
Зубарєва Олена Геннадіївна – кандидат філософських наук, старший викладач. Коло наукових інтересів – проблема реалізації творчої особистості майбутнього педагога. Зубарєва О.Г. – організатор численних студентських виховних заходів, поетеса, авторка дитячої сторінки у газеті «Слов’янська правда».
Кривохвостов Володимир Борисович – старший викладач, завідувач секції виконавства на народних інструментах. Учасник тріо баяністів «ДоМіНо» та квінтету народних інструментів
Чугай Сергій Миколайович – провідний концертмейстер, художній керівник тріо баяністів «ДоМіНо», автор багатьох аранжировок для тріо баяністів та вокального ансамблю «Веснянка».
Аверченко Микола Миколайович – старший викладач, художній керівник квінтету народних інструментів.
Пшеничних Микола Миколайович – старший викладач, художній керівник оркестру народних інструментів.
Ночовка Ольга Миколаївна – старший викладач, художній керівник хору студентів музичного відділення факультету ПВПК.
Дермельова Наталя Миколаївна – старший викладач, учасник квінтету народних інструментів, концертмейстер домрової групи оркестру народних інструментів факультету ПВПК, автор науково-методичних статей з оновлення пісенного репертуару молодших школярів.
Жидкова Олена Миколаївна – асистент, фахівець з класичного та сучасного танцю, керівник творчих хореографічних колективів факультету.
Котов Володимир Григорович – асистент, фахівець з народно-побутового танцю, художній керівник зразкового ансамблю народного танцю «Родничок», член національної хореографічної спілки України, має звання балетмейстера.
Замороцька Валентина Василівна – провідний концертмейстер класу диригування;
Головков Андрій Іванович – художній керівник студентського естрадно-інструментального ансамблю; учасник квінтету народних інструментів, концертмейстер групи балалайок оркестру народних інструментів факультету ПВПК;
Чередниченко Вікторія Володимирівна – учасник квінтету народних інструментів, концертмейстер альтової групи оркестру народних інструментів факультету ПВПК;
Кузнєцова Олена Олександрівна – концертмейстер класу вокалу та класичної хореографії, співачка, поетеса, художник.
Шевченко Тамара Іванівна – концертмейстер, викладач з музичного інструменту.
Медяник Наталя Олександрівна – концертмейстер класу диригування та ритміки.
Шаповал Валентина Іванівна - старший лаборант, працює у Донбаському державному педагогічному університеті більше 40 років.
Хижнякова Валентина Михайлівна - старший лаборант, працює у Донбаському державному педагогічному університеті більше 40 років.

Список наукових публікацій викладачів кафедри.

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
веб-сайт: ddpu.edu.ua