Шлях по сайту: Список кафедр Кафедра загально технічних дисциплін, промислових технологій та безпеки життєдіяльності

Кафедра загальнотехнічних дисциплін, промислових технологій та безпеки життєдіяльності

ІСТОРІЯ КАФЕДРИ

Історія становлення кафедри бере свої витоки від створення у 1972 році факультету загальнотехнічних дисциплін, праці і фізики (ЗТДП і Ф) та кафедри загально технічних дисциплін у 1973 році. Популярність на ринку освітніх послуг та високий попит на спеціальність призвели до необхідності cтворення кафедри технічної праці у 1986 році. Протягом наступних 29 років кафедри змінювали свої назви та тісно співпрацювали у справі забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі технологічної освіти, за цей час завідувачами кафедр були: кандидат технічних наук доцент Тихонов А.П. (1973-1975 рр.); канд. техн. наук, доцент Зубов Л.А. (1976-1979 рр.); канд. техн. наук, доцент Нестеренко В.М. (1979-1993 рр.); кандидат технічних наук, доцент Хаєт Л.Г. (1986-1989 та 1990-1993 рр.); талановитий вчений та винахідник автор більше 100 винаходів Степанов Є.А. (1989-1990 рр.); кандидат педагогічних наук, доцент Кисельов С.М. (1993-1996); академік Академії інженерних наук України, канд. техн. наук, доцент Лазаренко О.Я. (1993-2015); канд. техн. наук, доцент Перепічаєнко Є.К. (1996-2015), які багато сил і енергії віддавали створенню навчальних майстерень і лабораторій кафедр.

Кафедру загальнотехнічних дисциплін, промислових технологій та безпеки життєдіяльності було створено у квітні 2015 року у результаті реорганізації шляхом злиття кафедри загальнотехнічних дисциплін і технічної графіки та кафедри промислових технологій, охорони праці та безпеки життєдіяльності. Новостворену кафедру першою очолила кандидат педагогічних наук, доцент Бутиріна Марина Володимирівна.