Шлях по сайту:

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Оголошення
Останні новини

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

Студенти факультету спеціальної освіти долучилися до святкування Дня людей з інвалідністю 

Криниця без джерела – це не криниця, І колос – це не колос без зерна Без доброти душа – то є безкрила птиця, Не заспіває жайвором вона Панас Мирний 3-го грудня у КЗ ДНЗ № 2 "Оленка" м. Словянська відбувся концерт, присвячений Дню людей з інвалідністю. У ході активної логопедичної практики під керівництвом доцента кафедри логопедії та спеціальної психології Кордонець…

Вивчаємо англійську в межах «Тhe English Access Microscholardhip Program» 

14 листопада в інформаційно-ресурсному центрі Window on America відбулась урочиста церемонія відкриття програми Тhe English Access Microscholardhip Program. Проект представили студенти Донбаського державного педагогічного університету та студентська молодь із м. Бахмута і м. Краматорська. Гостями зустрічі були представники Посольства США в Україні.

Вітаємо з нагородою 

Вітаємо студентку другого курсу факультету спеціальної освіти Бондарчук Анну з нагородженням грамотою від Слов’янської міської ради за високі показники у навчанні, активну участь у громадському та культурному житті навчального закладу і м. Слов'янська та з нагоди Дня студента! Так тримати й надалі!

Студенти приєднались до акції #stopbullying 

Проблема насильства в родині є досить гострою для України, як і для багатьох інших країн світу. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

Навчаємося англійської продуктивно 

Заняття з дисципліни «Практика усного та писемного мовлення (англ. мова )» з теми «Household Chores» зі студентами першого курсу філологічного факультету, АН із представниками Регіонального департамента з питань вивчення англійської мови Посольства США в Україні, English Language Fellow Jean Jacques, провела канд. філос. наук, доц. кафедри іноземних мов Шевченко М.Ю.

Вітаємо з відзнакою 

Нашу шановну колежанку – доцента Тетяну Григорівну Кузнецову – вітаємо з нагородженням грамотою від Слов’янської міської ради за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики й сумлінну працю з виховання студентської молоді!

Студенти філологічного факультету відзначили Sweetest Day 

Щорічно у третю суботу жовтня в США та наприкінці листопада у Німеччині відзначається День солодощів (Sweetest Day). Ця традиція зародилася у Клівленді (Cleveland) в 1922 році, коли Герберт Кінгстон (Herbert Birch Kingston), філантроп і працівник кондитерської фабрики, вирішив допомогти знедоленим сиротам, біднякам і всім тим, хто відчуває не найкращі часи.

Святкування Дня Подяки німецькою та англійською мовами зі студентами філологічного факультету 

День подяки (англ. Thanksgiving Day) – свято з тривалою історією, що відзначається у багатьох країнах світу і переважно пов’язане із закінченням сільськогосподарських робіт. Головна мета – подякувати Богові за врожай та допомогу у вирощенні врожаю та за всі досягнення нації впродовж року. Часто у таких святах присутні елементи древніх національних традицій.

«Здай кров – урятуй життя!» 

У межах всеукраїнської акції «Здай кров – урятуй життя» викладачами кафедри медико-біологічних основ охорони життя та цивільного захисту на чолі з завідувачкою доц. Н.В. Гутарєвою 27 листопада було організовано похід до центру здачі крові. Добровільно здати кров мали змогу всі охочі студенти і працівники університету. Таких виявилось чимало! Донори не тільки допомогли людям, які потребують крові, але й допомогли собі…

Акція «Знай свій статус» на педагогічному факультеті 

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, що відзначається щорічно 1 грудня, студенти, викладачі та співробітники педагогічного факультету залучилися до акції «Знай свій статус». Це нагадування про те, що тестування на ВІЛ має важливе значення для розширення доступності лікування і забезпечення всім людям, що живуть із ВІЛ, можливості вести здорове і повноцінне життя.

Обговорювали проблеми забезпечення якості життя 

28 листопада 2019 року відбулася ІY Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі». Кожний рік збільшується кількість вишів-співорганізаторів конференції: якщо ще два роки тому на зв’язок через Skype виходили три виші (два українських та польський), то вже в цьому році активну участь взяли шість вищих навчальних закладів з різних регіонів України та Польщі. Зростання кількості співорганізаторів…

Круглий стіл на тему: «Сучасний учитель трудового навчання – який він?» 

29 листопада кафедра педагогіки і методики технологічної та професійної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» разом із представниками відділення трудового навчання та студентами спеціальності «014 Середня освіта (трудове навчання та технології) КЗ «Покровський педагогічний коледж» базі коледжу провела круглий стіл на тему: «Сучасний учитель трудового навчання – який він?». Круглий стіл був присвячений 50-річчю заснування підготовки вчителя трудового навчання в…

Педфаківці взяли участь у акції «16 днів проти насилля» 

У межах акції «16 днів проти насилля» до Міжнародного дня боротьби з насиллям (25 листопада) на педагогічному факультеті відбулася зустріч «Ні насильству!». У заході взяли участь директор ЦСССМ м. Слов’янська Віра Михайлівна Павлова, представник відділу ювенальної поліції Олексій Едуардович Окопов, представник ГО «Сприяння» Юлія Данилова, доценти кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи Наталія Анатоліївна Коношенко, Інна Василівна Трубник, старший лаборант,…

Четвертий Регіональний інтегрований фестиваль культури і спорту «Разом ми зможемо більше» 

28 листопада на базі ДВНЗ «ДДПУ» кафедрою фізичної терапії, фізичного виховання та біології разом із громадською організацією «Молодь Сходу України» вже вчетверте проводився Регіональний інтегрований фестиваль культури і спорту «Разом ми зможемо більше», присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю. У цьому році відбулася спортивна частина фестивалю.

Декан факультету спеціальної освіти звітувала на Вченій раді університету 

28 листопада на Вченій раді Університету професор Мамічева О.В. звітувала про виконання умов контракту на посаді декана факультету спеціальної освіти. Доповідь вийшла інформативною і змістовною, оскільки про здобутки факультету за роки деканства Олени Володимирівни можна говорити дуже багато. Високі показники роботи декана за 2016–2019 роки засвідчують такі результати як: проходження акредитації освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта»; оптимізація навчально-виховної, наукової, профорієнтаційної роботи…

> 1 2 3 4 >