Шлях по сайту: Співробітнику

Омельченко Світлана Олександрівна,

доктор педагогічних наук,

професор.

Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет" - один з престижних та прогресивних вищих навчальних закладів України.

Університет динамічно розвивається, запроваджуючи найновіші освітні технології і методики роботи, формуючи потужну матеріальну й інформаційну базу, утверджуючись на міжнародному рівні.

Наш університет сьогодні - це освітній, науковий, культурно-просвітницький центр Донеччини та південно-східного реґіону України.

Висока якість викладання та рівень наукових досліджень створюють унікальні можливості для підготовки провідних учених та дослідників.

ДВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет" - це доступність та перспективність вищої освіти, гарантія вашого впевненого старту в кар'єрі та житті.
Наразі університет проводить реформування системи організації навчального процесу в контексті Болонської угоди, що дасть змогу випускникам університету отримувати дипломи європейського зразка.

ДВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет" - це повноцінно сформований та інтелектуально багатий вищий навчальний заклад, який створює унікальні можливості для отримання якісної освіти за визнаними кваліфікаційними рівнями.

Ми раді запросити вас до академічного спілкування, співпраці та партнерства на найвищому рівні!