Шлях по сайту: Студенту Творчі центри Творчій центр-студія «ПЛАНЕТА»

Творчій центр-студія «ПЛАНЕТА»

Напрямок роботи: живопис, графіка, дизайн, навчання

Художній керівник: Плахотський Олександр Віталійович

Народився в місті Слов’янську. Ази образотворчого мистецтва набув від художників Савченка Юрія Григоровича, члена Спілки художників України і Загнибіди Петра Степановича, викладача Слов’янського педагогічного інституту.

Навчався в Курському державному педагогічному інституті на художньо-графічному факультеті. Викладачі:

- В.І. Єрофеєв, народний художник Росії. Його полотна є в колекціях Третьяковської галереї, Міністерства культури, Дирекції художніх виставок Спілки художників, картинній галереї Сан-Антоніо (США), в приватних вітчизняних та зарубіжних колекціях;
- М.К. Шабанов, доктор педагогічних наук, професор, член Спілки художників Росії, член Спілки дизайнерів Росії;
- В.Г. Філіпов, член Творчої спілки художників Росії;
- В.І. Мартиненко, член Спілки художників Росії.

На сьогодні займаюсь викладанням циклу образотворчих дисциплін на факультеті підготовки вчителів початкових класів Донбаського державного педагогічного університету. Учасник міжнародних, всеукраїнських, регіональних та міських виставок живопису.

Авторські роботи є в приватних зібраннях України, Росії, Німеччини, Італії, Австрії та інших країнах.

Перейти на сайт творчого центру-студії: