Шлях по сайту: Студенту Профспілка студентів та аспірантів

стандарт

Вельмишановні гості!

Щиросердно вітаю вас на віртуальній сторінці Донбаського державного педагогічного університету – одного із престижних та прогресивних вишів України зі славетною історією та гарними традиціями.

ДВНЗ «ДДПУ» – 75 років посідає провідні позиції на ринку освітніх послуг. Висока якість викладання та рівень наукових досліджень створюють унікальні можливості для підготовки висококваліфікованих фахівців освіти, провідних учених та дослідників.

Донбаський державний педагогічний університет – це доступність та перспективність вищої освіти, гарантія вашого впевненого старту в кар’єрі та житті.

Красно дякую вам за увагу до нашого ВНЗ.

Буду рада бачити вас не лише гостями університету, а й студентами нашого вишу.

Запрошую до академічного спілкування, співпраці та партнерства.

З повагою – ректор ДДПУ проф. Світлана Омельченко

До уваги студентів-випускників!

Щодо вартості дипломів у 2015 році.

Державний вищий навчальний заклад

«Донбаський державний педагогічний університет»

15.05.2015 м.Слов’янськ № 583

На підставі Закону України «Про вищу освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 193 «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка»; листа МОН № 1/9-247 від 18 травня 2015 р. «Щодо вартості виготовлення документів про вищу освіту державного зразка», договору ДДПУ з ПАТ «НДІ ПІТ» (м.Київ) про закупівлю послуг з обробки даних щодо документів про вищу освіту державного зразка та графічної персоналізації,