Шлях по сайту: Студенту Студентський клуб Робота студклубу

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Робота студклубу

Друк

Студентським клубом та його відділеннями на факультетах на належному художньо-естетичному рівні проводиться низка традиційних загальноуніверситетських заходів, серед яких відзначення Нового року та Різдва, Дня Соборності України, Дня захисника Вітчизни, Міжнародного жіночого дня 8 березня, Шевченківських свят, Дня Перемоги, Дня Європи, посвячення в першокурсники, урочистості до Дня працівників освіти, фестиваль першокурсників “Алло, ми шукаємо таланти”, різноманітні заходи до Міжнародного Дня студента, Кубок університету з КВН між гуртожитками та факультетами, благодійний концерт, приурочений Дню дітей з особливими потребами, акція щодо дня боротьби зі СНІДом та шкідливими звичками, романтичний вечір до дня Св. Валентина, квітневі вокальні вечори, конкурс краси «Міс університет», дні відкритих дверей, випускні вечори тощо.

 

Університет бере активну участь у загальноміських святкових заходах. Творчі колективи студентів і викладачів: ансамбль “Веснянка” (керівник доц. В.Т. Чепіга), інструментальне тріо баяністів «ДоМіНо» кафедри музики (доц. Роздимаха А.І., ст. викл. Кривохвостов В.В., ст. викл. Чугай С.М.), хор студентів факультету ПВПК (кер. О. Ночовка), ансамбль народних інструментів (кер. ст. викл. М.Пшеничний), хореографічні колективи факультету підготовки вчителів початкових класів; вокалісти - концертмейстер О. Кузнєцова, студенти П.Гальченко, М.Саруханян, О.Фесак, Н.Чернявська є постійними учасниками концертів з нагоди Дня міста Слов’янська, Дня визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників, Дня Соборності України, Міжнародного жіночого дня 8 березня, Дня Праці, Дня Перемоги, Дня Конституції України, Дня Незалежності України та і т. і.

 

Великої популярності серед студентів і викладачів набули змагання з КВК. В університеті проводяться турніри з КВК між гуртожитками до Міжнародного дня студента та між факультетами до Дня гумору. Так, 17 листопада 3 гуртожитки СДПУ представляли команди КВН «Лопата» (гуртожиток №1), «БЕМС» (гуртожиток №2) та «Карантин» (гуртожиток №3). У цікавій, гумористичній та веселій боротьбі журі турніру присудило 1 місце команді «Карантин». 1 квітня в аналогічному змаганні зійшлися 9 команд від кожного факультету СДПУ. На святі гумору, жартів та приколів місця розподілились наступним чином: 1 місце – команда фізико-математичного факультету, 2 місце розділили команди факультету ДОПП і факультету ПВПК, 3 місце – філологічний факультет.

 

Участь та перемоги команд КВК університету в регіональному конкурсі “Студентська весна” є сталою традицією. Кожного року наш заклад представляють до семи команд-учасниць. І завжди посідають почесні призові місця.

 

Традиційним вже став конкурс “Міс університет”. За роки свого існування він набув великої популярності не тільки в університеті та місті, а й в регіоні. Переможниць та учасниць “Міс університет” запрошують до участі в інших конкурсах краси регіону і області.

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення