Шлях по сайту: Студенту Студентський клуб Робота студентського клубу у 2015 – 2016 навчальному році

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Робота студентського клубу у 2015 – 2016 навчальному році

Друк

У виховній роботі Донбаського державного педагогічного університету значну увагу приділяють ідеї національно-патріотичного виховання університетської молоді.

На всіх факультетах були проведені заходи щодо відзначення Дня Незалежності, Дня захисника України, Дня Соборності України, Міжнародного дня рідної мови, Дня української писемності, Дня українського козацтва тощо за різними формами – лекції від викладачів профільних кафедр, круглі столи за участю поетів, письменників Донеччини, конкурси стіннівок.

Із метою посилення національно-патріотичного виховання у жовтні 2015 року здобувачі вишу у День захисника України відвідали особові склади 95 високомобільної бригади ЗСУ та військову частину 3035 Національної Гвардії України; протягом жовтня-листопада 2015 року на факультетах проведено відповідні заходи щодо вшанування воїнів Збройних сил України. У холі головного корпусу відкрито стенди «Герої не вмирають», присвячені пам’яті воїнів, які загинули, визволяючи м. Слов’янськ від російсько-терористичних військ.

За участі Всеукраїнського товариства «Знання» (голова – д.ф.н., професор Кушерець В.І.) в університеті відбувся концерт відомого українського співака Фаіма Мустафаєва для воїнів ЗСУ, студентів та викладачів із нагоди Дня захисника України. До бібліотек військових частин були передані комплекти художньої та наукової літератури.

Студенти та викладачі ДДПУ взяли активну участь у загальноміських заходах щодо Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Деканатом педагогічного факультету проведено мітинг із покладанням квітів біля Монументу партизанської слави. Здобувачі університету мали можливість узяти участь у тематичному флеш-мобі на запрошення факультету фізичного виховання.

На філологічному факультеті проведено зустрічі із краєзнавцями Донецької області «Свій рідний край у серці май, коли Вкраїна – твоя мати» та автором всеукраїнського проекту допомоги Українським Збройним Силам, слов’янським кераміком, волонтером Полігенько О.І., дебати на тему «Youth Policy of Ukraine. Social and Demographic Aspects».

Формуванню активної життєвої позиції сприяли зустрічі з представниками товариства «Червоний хрест». Так, наприклад, здобувачі педагогічного факультету пройшли відповідну підготовку і стали волонтерами цього товариства, які взяли участь у форумі «Жінки за мир».

Значну увагу ректорат й деканати приділяють вихованню у здобувачів високої культури та естетичних смаків.

На належному художньому та естетичному рівні проведено загальноуніверситетські заходи щодо відзначення основних визначних державних дат і традиційних університетських свят – День знань та посвячення в студенти, День працівників освіти, фестиваль «Дебют першокурсника», Міжнародний день студента, Новорічні свята, День закоханих, «Богатирські ігри», День захисника України, Міжнародного свята жінок, інтелектуальна гра «Брейн-Ринг» тощо. 31 серпня було проведено загальноуніверситетське свято Першого дзвоника (посвята першокурсників у студенти ДДПУ), у якому взяли участь університетські («Доміно», «Джерельце») та міські колективи («Індіго»).

Із 18 по 20 вересня 2015 року студенти ДДПУ при підтримці управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації взяли участь у молодіжному форумі “Студентська веселка”, який відбувся на базі спортивно-оздоровчого табору «Тиша» (м. Святогірськ). Збірна команда ДДПУ “Кольори майбутнього” була гідно представлена серед подібних команд вишів Донецької області.

8 листопада 2015 року в актовій залі головного корпусу ДДПУ відбувся конкурс «Дебют першокурсника», присвячений Міжнародному дню студентства. У конкурсі брали участь вісім команд нашого вишу.

Протягом листопада в університеті був проведений фотоконкурс “Світ очима студентів”.

12 лютого у стінах Донбаського державного педагогічного університету була проведена традиційна акція Всеукраїнської Студреспубліки “Стіна кохання”, яка проходить по всій Україні з 1998 року. Кожен бажаючий мав можливість написати приємні побажання, надії на майбутнє на імпровізованій “стіні”.

У березні 2016 року в Донбаському державному педагогічному університеті відбувся святковий концерт, приурочений до Міжнародного Жіночого Дня, у якому взяли участь колективи студентів та викладачів, а саме: тріо «Доміно», мелодійна «Веснянка», запальний «Родничок». Прекрасну частину людства привітали танцювальний колектив «Аметист», козацький гурт «Торські музики» та актори театра-студії «Гротеск».

У читальному залі бібліотеки був проведений конкурс читців «Шевченківські літературні читання», присвячений ушануванню пам’яті Великого Кобзаря та 20-річчю філологічного факультету. На філологічному факультеті відбулися зустрічі з праправнуком Тараса Шевченка, автором книги про Кобзаря – Миколою Лисенком; українською поетесою Л. Якимчук, письменниками Д. Матіаш, І. Андрусяком та О. Єсауловим, представниками творчої інтелігенції Львівщини в межах Акції братання «Із Заходу на Схід» (Л. Пікас, Б. Пастухом, З. Филипчуком), перекладачами Т. Окопною та І. Забіякою, письменниками-земляками (Ю. Доценко, М. Сміщенко, Г. Грибанов, П. Гайворонський, В. Глущенко, В. Романько, М. Сіробаба, О. Яровий).

Студенти та викладачі взяли активну участь в організації та проведенні вистави С. Жадана «Розділові».

Студентське самоврядування у звітний період брало активну участь в організації та проведенні загальноуніверситетських заходів, спрямованих на розвиток творчих та інтелектуальних здібностей студентів.

11-13 лютого у місті Святогірськ управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації проводили регіональний молодіжний форум для лідерів студентського самоврядування, у якому взяли участь студенти ДДПУ. Наші студенти посіли ІІ місце з 16 команд, присутніх на форумі, а також І місце в конкурсі “У гостях у казки” і ІІ – у конкурсі “Привітальна візитівка”.

Студенти ДДПУ взяли участь у зустрічі з заступником голови Донецької військово-цивільної адміністрації з гуманітарних питань Ігорем Стокозом.

Із 09.06 по12.06 студенти ДВНЗ «ДДПУ» у межах обласного фестивалю творчої молоді «Art-Ukrainе», відвідали місто Маріуполь. Організаторами його були управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації та відділ у справах сім’ї та молоді Маріупольської міської ради, із метою збільшення культурного потенціалу та створення майданчику для обміну досвідом серед творчої молоді регіону. Фестиваль зібрав юнаків та дівчат із 13 міст та районів Донецької області. Протягом трьох днів студенти мали можливість спробувати себе в різних напрямках: «Фото», «Образотворче мистецтво», «Музика», «Вокал», «Сучасна хореографія», «Вірші, театр, КВК». Кращі номери були представлені на гала-концерті, який відбувся в Театральному сквері, де всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами.

Важливою подією 2016 року у житті нашого університету стала Донецька регіональна Студентська республіка. ДДПУ брав активну участь у відродженні цього заходу, адже воно не проводилось понад два роки. Із 11 по 14 липня 2016 р. на базі дитячого оздоровчого центру «Яструбок» (м. Святогірськ) відбувся регіональний етап мульти-фестивалю «Студентська республіка-2016» на тему «Позитивні сценарії модернізації Донецької області: роль громад і молоді».

 

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення