Шлях по сайту:

Професорсько-викладацький склад та співробітники кафедри

Кузьміна Олена Володимирівна ‒ завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор.

Напрям наукових досліджень: теоретико-методичні засади формування життєвої компетентності учнів старших класів ЗОШ-інтернатів.

Саяпіна Світлана Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, доцент.

Напрям наукових досліджень: становлення та розвиток вітчизняної дошкільної педагогіки як науки (1960р. – поч ХХI ст.).

Лях Галина Романівна – кандидат педагогічних наук, доцент.

Напрям наукових досліджень: Формування педагогічної майстерності молодих вчителів.

Ковальова Ольга Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент.

Напрям наукових досліджень: дослідження проблеми гуманізації та демократизації навчально-виховного процесу в педагогічній спадщині прогресивних педагогів XIX – XX ст.

Крутогорська Наталія Юріївна – кандидат педагогічних наук, доцент.

Напрям наукових досліджень: формування професійної готовності студентів ВУЗів до виховної роботи зі школярами.

Білецький Олексій Анатолійович – кандидат педагогічних наук, доцент.

Напрям наукових досліджень: розвиток народної освіти у Катеринославський губернії (друга половина XIX – початок XX ст.).

Плюхіна Наталія Петрівна – старший викладач.

Напрям наукових досліджень: Розвиток пізнавальної активності школярів та студентів.

Чумак Людмила Валентинівна – старший викладач.

Напрям наукових досліджень: соціальна адаптація вихованців дитячих закладів державної форми опіки.

Іванова Катерина Юріївна – старший лаборант.

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
веб-сайт: ddpu.edu.ua